Shrnutí nových inzerentů za rok 2016 | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Shrnutí nových inzerentů za rok 2016

dlhxbkht

V roce 2016 jsme spustili celkem 80 nových affiliate programů v České republice a na Slovensku.

Jak jste se mohli dočíst v minulém článku, v roce 2016 jsme spustili celkem 80 nových affiliate programů v České republice a na Slovensku. Díky expanzi na evropské i mimoevropské trhy jsme navíc spustili i 25 nových zahraničních programů. Na tom má částečně podíl i jeden z našich základních cílů, a tím je pomáhat českým a slovenských e-shopům expandovat za hranice. Podíváme se blíže na naše nové inzerenty na českém a slovenském trhu.

První kategorií je Elektro. Hned ze začátku roku jsme spustili program Euronics, která je nejrozsáhlejší sítí elektro prodejen na území České republiky, a v létě neméně známý e-shop OKAY.cz a OKAY.sk, kde nakoupíte kromě bílého zboží, elektroniky a autopříslušenství i nábytek . Dále jsme otevřeli programy Fonetip.cz, KIMGroup.cz a Fotoskoda.cz, jeden z nejznámějších e-shopů s potřebami pro fotografy.

V květnu se do naší sítě připojila nákupní galerie MALL.cz, která je dlouhodobě druhým největším e-shopem v České republice. MALL.cz se rozhodl opustit technologii TradeDoubler, jejichž byl MALL.cz posledním klientem v ČR.

Nejvíce nových inzerentů zaznamenala kategorie Dům a zahrada. Mezi ně se v polovině roku zařadil jeden z největších e-shopů s nábytkem SCONTO Nábytek, a e-shop JENA-nabytek.cz, taktéž prodejce nábytku a bytových doplňků. Na konci roku se k nim připojily programy Bonami.cz, rychle rostoucí designový e-shop, a Vivre.cz i Vivrehome.sk, prodejce bytových doplňků, textilií a dalších produktů. V prosinci jsme ještě spustili začínající e-shop VEMZU.cz se stylovými vychytávkami nejen do domu. Další affiliate programy za rok 2016 z tohoto segmentu jsme spustili Cedr.cz, Craftholic.cz, GrilyKrby, kde naleznete vše letošní sezónu grilování, StyloveHodiny.cz, Velký Košík a Watersavers.eu.

Pro domácí mazlíčky jsme připojili chovatelské obchody SUPERZOO.cz, VeseleZvire.cz a Eukanuba-shop.cz a Eukanuba-shop.sk, který je oficiálním eshopem s krmivem Eukanuba.

 

V segmentu Fashion jsme na začátku ledna spustili velký e-shop Deichmann.cz se širokým sortimentem dámské, pánské, dětské i sportovní obuvi. Dále jsme od začátku roku spustili programy EYERIM.cz a EYERIM.sk, sluneční, dioptrické i lyžařské brýle, dále Belabel.cz a Belabel.sk nebo Bezpotisku.cz a Bezpotlace.sk. Během léta přibyli DMXgear.cz, I-Moda.cz a Sizeer.cz a Sizeer.sk, polský e-shop, který  patří do evropské sítě se streetwearem a čtyřmi kamennými pobočkami v ČR. Na sklonku roku jsme připojili ještě WOODMINT.cz i WOODMINT.sk a Delmas.cz, specialistu na kvalitní tašky a kabelky. Do tohoto segmentu zahrnujeme i Softcotton.cz, internetový obchod se spodním prádlem a povlečením.

Dále jsme v naší affiliate síti přivítali velký brand AVON, iErect.cz, iFertility.cz, ProdejParfemu.cz, který nabízí značkové parfémy za skvělé ceny a Folly.cz. To vše z kategorie Krása a zdraví.

 

V kategorii Sport jsme v roce 2016 spustili inSPORTline, Honzovy-longboardy, Total-store.cz a Total-store.sk, kde naleznete sportovní dámské, pánské i dětské oblečení, boty a doplňky populárních světových značek, a Gymbeam.cz i Gymbeam.sk, kde najdete veškeré výživové doplňky pro sportovce.

V kategorii Služby, jsme spustili mnoho zajímavých affiliate programů. Od začátku roku jsme zapojili  inzerenty např. LidskaSila, leader v úklidových službách, Česká pojišťovna, AXA ASSISTANCE a Generali. V návaznosti na aktuální téma EET jsme také spustili program Dotykačka. A chvíli před Vánoci se zapojil projekt VimVic.cz, který nabízí desítky online video kurzů.

V kategorii Cestování jsme spustili programy 4camping, zaměřený na prodej outdoorových, turistických a kempingových produktů, ActiveCzech.com, CK České kromidlo, specializující se na pobytové zájezdy, TRAVELIST.cz a TRAVELIST.sk, a Flixbus.cz, který odměňuje za prodej jízdenek dálkové autobusové dopravy.

Je třeba upozornit na další zajímavé e-shopy s nejrůznějším zaměřením. Čerstvými inzerenty jsou velmi oblíbené knihkupectví KnihyDobrovsky.cz, dále Countrylife, největší dovozce a obchodník s bioprodukty, Fotofinish.cz, e-shop s fotodárky. Dále pak Florea.cz, největší inernetové květinářství, Zásilkonoš.cz, Babičkářství.cz, MrakyHracek.cz, internetové hračkářství a Muziker, největší obchod pro muzikanty ve střední Evropě.

Kromě inzerentů, které jsme se sputili zároveň pro Čechy i Slovensko tu máme i několik inzerentů spuštěných pouze pro naši slovenskou affiliate síť. Z oblasti móda to je Answear.sk a Bonprix SK, známé značky prověřené v české affiliate síti. Z oblasti módy ještě musíme zmínit Differenta.sk a Vasa-Moda.sk. Dále pak Snowboards.sk a Sport.sk, dva sportovní e-shopy, a Dovolenka.sme.sk.

 

 

 

 

Provize pro partnery šplhají u výše zmíněných inzerentů až do výšky 25% a délka cookie až 90 dní. Podrobnosti každého programu naleznete po rozkliknutí. V tabulce níže uvádíme CPC u některých zmíněných inzerentů. Jedná se o průměrnou cenu za klik v korunách, která je přepočtená z výše provize, kterou inkasuje partner u daného inzerenta.

 

The website is operated by webon.cz