Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Blog

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.


Celý článek

Přehled akcí, slev a výhod k propagaci

Prázdniny skončily a za chvíli začne nejbarevnější období roku - podzim. Pro někoho je to období plné radosti, dýňového latté a babího léta, ale někdo podzim vnímá jako upršené období plné splínu. Přinášíme vám akce na produkty, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zaženou všechny chmury :-)


Celý článek

Zviditelněte svůj web pomocí propagace známých značek

Předtím než začnete využívat affiliate marketing, měli byste si jednoduše ujasnit, co vlastně chcete a jak chcete propagovat daný produkt. K propagaci můžete využívat kanály jako jsou Instagram, Facebook, blog nebo kanál Youtube, pomocí nich zaujmete potencionální zákazníky. Co vlastně můžete propagovat? Léto je v plném proudu, proto si užijte s námi letní jízdu plnou slev! Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější tipy k propagaci v každé kategorii.


Celý článek

Letní jízda plná slev

Léto je v plném proudu. Užijte si námi letní jízdu plnou slev! Letní slevy a výprodeje startují, proto jsme vybrali pro Vás ty nejlepší tipy pro Vaše zákazníky.


Celý článek

Oblíbené e-shopy partnerů k propagaci

Jak na dobrou reklamu? Využijte affiliate marketing a poskytněte svým zákazníkům produkty našich e-shopů. Affiliate marketing vám může přinést nové zákazníky, udržet ty stávající, kteří vám mohou zvýšit výnosy. Právě na slevy, kupóny, výhodné akce uslyší vaši zákazníci. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé slevy a výhodné akce, které se vyplatí promovat a jsou oblíbené u našich partnerů:


Celý článek

Affiliate partner Contentiamo.com mezi TOP 10

Významná síť influencerů Contentiamo se po třech letech existence dostala v dubnu a květnu mezi 10 největších affiliate partnerů v programu Elnino.cz. Pomohla tomu i kampaň, kterou tito influenceři realizovali pro e-shop v naší affiliate síti VIVnetworks.com.


Celý článek

Užijte si léto plné slev s našimi affiliate programy

Kvůli korona virové epidemii strávíme léto na našich zahradách, chatách či chalupách, proto nesmíme zapomínat na to, že i na těchto místech potřebuje pokožka péči, hydrataci a výživu. Využijte affiliate marketingem k propagaci letní tipů našich inzerentů a zároveň inspirujte vaše zákazníky v těchto kategoriích:


Celý článek