Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Blog

Jaký byl rok 2020 pro VIVnetworks.com?

Další rok je pomalu za námi a ten současný byl dozajista výživný po všech stránkách. Pozitivně ovlivnil především ecommerce scénu a naše affiliate síť VIVnetworks.com nebyla výjimkou. Pojďte se s společně s Robertem Studeným poohlédnotu za rokem 2020, který byl 11. rokem veřejné affiliate sítě a přinesl rekordní obrat zapojených inzerentů ve výši 4 miliard korun.


Celý článek

Vyjádření k programům eObuv a Modivo

Trochu nešťastně se od affiliate sítě eHub šíří zpráva, že inzerenti eObuv a Modivo končí (nejen u nich). Na základě této zprávy se začali partneři ptát, zda odcházejí i od nás z VIVnetworks? Modivo a eObuv neodcházejí, ale zůstávají a dále s námi spolupráci úspěšně rozšiřují.


Celý článek

BLACK FRIDAY 2020

Black Friday neboli Černý pátek původem z Ameriky je velmi oblíbeným dnem i v České republice. Je to den plný slev a akčních nabídek, letos připadá na pátek 27. listopadu. Díky akci Black Friday mohou lidé nakupovat dárky na Vánoce již s předstihem.


Celý článek

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.


Celý článek

Přehled akcí, slev a výhod k propagaci

Prázdniny skončily a za chvíli začne nejbarevnější období roku - podzim. Pro někoho je to období plné radosti, dýňového latté a babího léta, ale někdo podzim vnímá jako upršené období plné splínu. Přinášíme vám akce na produkty, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zaženou všechny chmury :-)


Celý článek