VIVnetworks.com | Nejvýkonnější affiliate síť v CEE
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Tvoríme Affiliate marketing

Propojujeme eshopy s publishery. Jsme affiliate síť

Sme najväčšou a najvýkonnejšou affiliate sieť v strednej a východnej Európe. Staráme sa o to, aby vám affiliate marketing dlhodobo zarábal a prosperoval.

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci

INZERENT

Získejte nové zákazníky

Vlastníte e-shop? Nebo jste marketér, který by chtěl přilákat nové zákazníky a zvýšit prodeje prostřednictvím online reklamy. Navyšte počet objednávek novým prodejním kanálem a odměňujte své partnery za zrealizované transakce. Zapojte svůj e-shop do největší affiliate sítě CJ.com spolu s námi, jakožto s exkluzivním operátorem CJ.com.

PARTNER

Získejte provize za prodej

Jste tvůrcem obsahu? Influenceři, vlastníci webových stránek a technologičtí partneři mohou vytvářet přínosná partnerství s naším portfoliem TOP světových značek napříč různými sektory. Registrujte se zdarma do největší affiliate sítě ve světě našeho exkluzivního partnera CJ.com a získávejte provize od e-shopů za propagaci a prodeje.

NAŠE VÝSLEDKY ZA 12 MĚSÍCŮ

1 250+

Počet affiliate kampaní

12 500+

Počet aktivních partnerů

3,6 mil+

Počet zrealizovaných objednávek

256 mil

Celková hodnota objednávek

Jak to celé funguje

Níže ve třech jednoduchých bodech popíšeme, jak funguje affiliate marketing s námi v největší a nejspolehlivější affiliate síti na světě CJ.com, kterou exkluzivně zastupujeme ve střední a východní Evropě.

INZERENT

Inzerent je provozovatel e-shopu, který využívá affiliate jako dodatečný prodený kanál, aby zvýšil svůj obrat a počet objednávek. Inzerent platí provizi pouze za dokončené objednávky.

PUBLISHER

Publisher je influencer nebo majitel webu, zapojený v síti VIVnetworks.com, který aktivně propaguje produkty či služby inzerenta mezi návštěvníky svého webu nebo na sociálních sítích a získává provize.

VIVnetworks.com

VIVnetworks.com je největší a nejrozsáhlejší affiliate společnost ve střední a východní Evropě, která pomocí technologie CJ.com propojuje inzerenty s publishery.

Vybraní inzerenti zapojení v síti

Sephora-affiliate-program
Answear_gr
zoot
Alza
norton-horizontal-light
Pilulka logo
insportline
hotels
Booking.com affiliate program
logo_datart_cmyk
AboutYou Logo
MALL.CZ
Notino_Logo
Footshop Logo
studio-moderna
Sconto.cz affiliate program
axa
logo_sportisimo

Co o nás říkají naši inzerenti?

Aktivně vzděláváme affiliate komunitu

KONFERENCE

Pořádáme Affiliate konference

Naším posláním je budovat osvětu affiliate marketingu a i proto pravidelně dvakrát do roka pořádáme největší a jedinou konferenci pro affiliate inzerenty a partnery v Česku a na Slovensku.

PODCAST

Natáčíme Affiliate rozhovory

Inspirace není nikdy dost. A tak jsme se vrhli do natáčení podcastů s affiliate partnery i inzerenty. Představujeme vám příběhy profesionálů, kteří svůj profesní život zasvětili affiliate marketingu.

Background VIVteam girls
BLOG

Píšeme o affiliate a online marketingu

Celý náš tým odborníků se podílí na tvorbě obsahu pro náš blog. Píšeme o novinkách z oblasti affiliate a CJ.com, sdílíme s vámi naše aktuality a zajímavosti z on-line marketingu.

YOUTUBE

Workshopy naleznete na našem Youtube

Jsme odborníci na affiliate a online marketing. Své znalosti a know–how jsme se rozhodli s vámi sdílet i prostřednictvím vzdělávacích videí a záznamů z konferencí na našem kanálu.

Aktuálně na blogu