Jak využívat E-mailové databáze partnerů v propagaci Inzerenta v Affiliate programu | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Jak využívat E-mailové databáze partnerů v propagaci Inzerenta v Affiliate programu

pexels-photo-38892

Jednou z mnoha možností propagace v naší affiliate síti je i e-mailing.

Jednou z mnoha možností propagace v naší affiliate síti je i e-mailing. Partner propaguje prostřednictvím rozesílky reklamních e-mailů inzerenta, jeho produkty či služby. Přivádí návštěvníka na webové stránky inzerenta pomocí reklamních prvků – bannerů či textových odkazů. Jinými slovy, nevydává se za inzerenta, ale propaguje ho. Tyto e-maily rozesílá na kontakty z vlastní e-mailingové databáze s potvrzenými souhlasy přihlášených uživatelů zasílat obchodní sdělení třetích stran. Také partner musí být schopen prokázat, že tento souhlas obdržel přímo od kontaktů v databázi a ne jinak.

V naší affiliate síti je pravidlo, že newsletter, který se rozesílá, musí být vždy dopředu schválen. Všechny rozesílky, které jsou spojeny s affiliate, samozřejmě musí splňovat všechny zákonné náležitosti e-mailingu:

  • v každém e-mailu musí mít odběratel možnost odhlášení z odběru (a to jednoduchou metodou nevyžadující přihlášení),
  • odesílatel nesmí skrývat svou identitu,
  • e-mail musí být označen jako obchodní sdělení

Pokud partner nesplní tyto požadavky je okamžitě vyřazen z programu a jsou mu smazány veškeré jeho nevyplacené provize ze všech programů v CJ, kde je zapojen. Může to tedy být opravdu hodně peněz i jeho celý měsíční výdělek. Důvodem je, že takto porušil samotné podmínky CJ, proto ztratí provize za všechny aktivity v CJ.

V mnoha programech je e-mailing pro partnery zakázán, to ovšem neznamená, že není možné se domluvit s inzerentem nebo správcem programu na podmínkách, za jakých lze spolupracovat s e-mailingovým partnerem. Tímto obecným zákazem je myšleno, že se tak nesmí dít bez vědomí inzerenta.

The website is operated by webon.cz