Rozhovor s Vladislavem Musílkem | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Rozhovor s Vladislavem Musílkem

musilek

Dalším z řečníků bude WordPress nadšenec Vladislav Musílek, který nám prozradí, jak pracovat s XML feedy, když máte web právě na WordPressu.

Pojďmě se tedy podívat, jak se nám Vláďa představil a co od něj můžeme na 8. Affiliate konferenci čekat.

 

Vladislave, jak dlouho pracujete s  WP a jak jste se k němu dostal?

S WordPressem pracuji pátým rokem a dostal jsem se k němu při práci pro jednu agenturu, kde jsem dostal za úkol, udělat několik půjčkových webů. To bylo moje první setkání s WordPressem.

Dostal jste se někdy do styku s affiliate marketingem a jak vnímáte tento druh výkonnostního marketingu?

S affiliate marketingem se setkávám poměrně často, téměř každý developer pluginů, nebo šablon má svůj affiliate program, včetně nejznámějšího tržiště ThemeForest. Affiliate marketing vnímám ve dvou úrovních. První je doplňkový příjem u blogerů a tvůrců obsahu a druhá je plnohodnotné podnikání, kdy se tím dá úspěšně uživit.

Co je Vaším krátkodobým cílem a co naopak dlouhodobým?

Krátkodobý cíl nemám, pouze dlouhodobý a tím je rozšiřovat sortiment pluginů, které programuji. To je v současné době má hlavní činnost.

Na konferenci budete mít přednášku, jak efektivně pracovat s XML feedy na WP. Můžete trochu přiblížit účastníkům, na co se mohou těšit?

Přednáška bude o možnostech využití xml feedů od dodavatelů, při publikaci ve WordPressu. Představím nejznámější importní plugin a custom řešení importu XML souborů.

Děkujeme za rozhovor a těšíme na zajímavé tipy!

Team VIVnetworks.com