Ohlédnutí za veletrhem Targi eHandlu ve Varšavě | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Ohlédnutí za veletrhem Targi eHandlu ve Varšavě

targi_2

Minulý týden se team VIVnetworks.com vydal do Varšavy na veletrh Targi eHandlu, který se pravidelně pořádá od roku 2011.

Akce se konala na novém Národním fotbalovém stadionu. Jednalo se o největší výstavu on-line marketingu v Polsku. Targi eHandlu je největším setkáním e-commerce, kde mají představitelé e-shopů a e-commerce projektů možnost setkání s různými nabídkami v on-line marketingové branži. Úkolem veletrhu je hlavně seznámit návštěvníky o nových možnostech pro jejich služby a produkty. Velká část firem nebyla na veletrhu poprvé a tak o známé nebyla nouze. Ale byli i takoví, kteří se veletrhu eHandlu zúčastnili prvně. Pokud byste patřili k těm, kteří se chtěli dozvědět, co je nového ve světě e-commerce, tak byste byli určitě spokojeni, protože informací bylo dost. A to hlavně ze světa supportu prodeje, IT technologií a IT platforem, eCommerce práva, e -commerce marketingu, účetnictví, poradenství, ale také mobilních aplikací a e-commerce bankingu.

Náš stánek byl na místě A11 – bylo to pravděpodobně nejlepší místo, které jsme mohli dostat pro prezentaci VIVnetworks.com a affiliate marketingu. Na výběru jsme se shodli hned, jak jsme probrali možnosti, které veletrh přinášel. Stanoviště A11 bylo strategicky vybráno zejména proto, že bylo umístěno mezi společností zabývající se balíčky a transportem pro e-shopy, a největší platformou eBanking v PL. Měli jsme jako jedni z mála výhodu prázdného místa před stánkem, protože právě na tomto místě organizátoři umístili oddechovou zónu, takže nikdo neprošel bez povšimnutí :).

Na veletrhu bylo 149 stánků s různou naučnou e-commerce tématikou. Návštěvníků, kteří se zajímali o veletrh, bylo 3600+, mediálních partnerů bylo také dost a to sice 29 z různých tiskových a mediálních domů.

Jako vždy po těžké práci si každý zaslouží odpočinek a k tomu byl jako stvořený galavečer s předáváním cen za nejlepší e-commerce projekty pod názvem Ekomersy2015.

 

 

The website is operated by webon.cz