Rozhovor s Tomášem Dekanem | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Rozhovor s Tomášem Dekanem

dekan

Za necelé dva týdny proběhne v prostorách Františkánského kláštera 8. Affiliate konference. Abychom Vás správně naladili, připravili jsme si pro Vás krátké rozhovory s přednášejícimi. Dalším z řečníků, na kterého se můžete těšit, bude Tomáš Dekan, který nám poodhalí, jak se stát úspěšným affiliate partnerem. Pojďme ho tedy vyzpovídat.

 

Tomáši, co Vás na affiliate marketingu přitahuje a co Vás nejvíce baví?

Affiliate Marketing se pořád mění, vstupuje do nových oborů a celkově roste jak u nás, tak v zahraničí. Málo ve kterém oboru se můžete jako jednotlivec dostat na 100 tisícové zisky měsíčně.

Jak velká provize Vám dosud jako partnerovi byla vyplacena a za jaký zprostředkovaný obchod?

Největší provize za jednu objednávku byla třeba teď v posledním týdnu 3 696 Kč, což je jedna objednávka u nábytku, který jsem tak doporučoval minulý ročník :).

Jaké vlastnosti a zkušenosti musí mít affiliate partner, aby byl úspešný?

Chuť učit se pořád nové věci a sebevzdělávat se a hlavně neusnou na vavřínech, když se již dostane na zajímavá čísla.

Jaké máte zkušenosti s affiliate managery společností, s kterými spolupracujete jako partner, na jaké úrovni jsou jejich znalosti a jak pomahají affiliate programům v jejich růstu?

Zkušenosti mám různé, jako vždy je to hlavně o lidech. Když je dobrý manager, dokáže poradit, říci, co teď více funguje, pak zároveň všechny strany více vydělají. Poznal jsem i managery, kteří moc nekomunikovali a pak je to špatně.

Ještě jedna otázka. Poodhalte nám trochu, o čem bude Vaše přednáška? Jaké příklady od inzerentů jste si vybral?

Přednáška bude o tom, jak přemýšlet celkově při výběru programu. Když si člověk dobře vybere, dokáže dosáhnout konverze už do 7-14 dní. Jako příklad jsem si vybral e-shop Conrad a e-shop s nábytkem.

 

Tomášovi děkujeme za rozhovor a už jen netrpělivě čekáme, až si na konferenci poslechneme všechny jeho rady a tipy.

Team VIVnetworks.com

The website is operated by webon.cz