Rozhovor s Vratislavem Koppem | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Rozhovor s Vratislavem Koppem

kopp

Dnes vám představíme dalšího řečníka 8. Affiliate konference. Vratislav Kopp nám ve své přednášce ukáže, jak se poprat s formuláři a nepokazit si tak cílovou rovinku celé kampaně. A co nám na sebe Vráťa v rozhovoru vůbec prozradil?

 

Vráťo, co Vás v současné době nejvíce zaměstnává a na čem teď pracujete?

Momentálně mě naplno vytěžuje balancování mezi stavbou nové agentury a prací na projektech pro Českou Spořitelnu a Sazku.

Proč jste si vybral zrovna formuláře? Každý si řekne, že je to nezáživné téma.

Možná právě proto, že jsou formuláře nezáživné, jsou často opomíjeným tématem. Výsledkem je, že i dobře naplánované kampaně často zbytečně ztrácejí výkonnost díky amatérsky zpracovaným nákupním košíkům nebo registračním formulářům. Každý web je individuální, ale na druhou stranu je několik zásad, které je dobré dodržet. Právě na ty se ve svém tématu zaměřuji.

Jaký je Váš pohled na on-line marketing u nás? Co Vás v poslední době zaujalo?

Vidím zejména větší a lepší práci s daty uživatelů (byť to jde pomalu) a také větší zaměření na skutečné potřeby zákazníků. Možná je to pohled zkreslený mou profesí, ale mám pocit, že čím dál více firem chápe, že nejvíc ze všeho se vyplatí pochopit potřeby zákazníka a postavit je do středu všech svých aktivit. Že mnohem lépe, než někomu svůj produkt násilím nacpat, funguje mít takové služby, které jsou jednoduše pochopitelné a na první pohled užitečné pro svou cílovou skupinu. Důkazem je neustále rostoucí poptávka po službách z oblasti inovací a designu zaměřeného na člověka. Z tohoto trendu mám samozřejmě radost.

Vráťovi děkujeme za rozhovor a už se těšíme, až se 5. listopadu dozvíme víc.

Team VIVnetworks.com

The website is operated by webon.cz