Návod na registraci nového partnera do CJ | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Návod na registraci nového partnera do CJ

[:cs]Máte zajímavý web? Chcete začít propagovat e-shopy, slevové portály nebo další inzerenty a vydělat tak peníze? Můžete začít ihned a zdarma!

Registrace partnera, tedy Vás, do affiliate sítě CJ je zcela jednoduchá a nic Vám tak nebrání začít získávat provize. Pro ty, kteří si nejsou jisti postupem, jsme připravili návod pro registraci nových partnerů. Níže uvádíme několik základních kroků.

Pro pochopení celého postupu registrace Vám doporučujeme úplný podrobný návod v češtině, který si můžete stáhnout v PDF pod tímto článkem.

  1. Začněte s registrací na hlavní straně CJ.com, kliknutím na „Free Publisher Sign-up“ a na následující straně pokračujte kliknutím na „Sign up today“
  2. Zvolte jako jazyk „English“, zemi, preferovanou měnu (CZK nebo EUR) a pokračujte v registraci kliknutím na tlačítko „Next“
  3. Přečtěte si obchodní podmínky a potvrďte, že s nimi souhlasíte. Dále potvrďte souhlas s pravidly chování v síti, ochranou osobních údajů, potvrďte Vaši plnoletost, a že jste oprávněni jednat v zastoupení majitele stránek. Na závěr zaškrtněte pole, které vyjadřuje srozumění s podmínkami v případě zvolení měny RMB, které se tak obsahově týkají čínských partnerů.
  4. Vyplňte informace o Vašich webových stránkách. Tyto informace zahrnují název, URL, kategorii a měsíční návštěvnost webu. 
  5. Vyplňte kontaktní informace, jako jméno, telefonní číslo a Vaši emailovou adresu.
  6. Uveďte informace o Vaší společnosti. Patří sem jméno organizace, adresa, telefonní číslo apod. Na závěr třeba potvrdit uvedené informace kliknutím na tlačítko „Accept Terms“
  7. V návaznosti na provedenou registraci Vám přijde na uvedenou emailovou adresu zpráva s Vašimi přihlašovacími údaji do CJ, tzn. přihlašovacím jménem a heslem. Jako přihlašovací jméno vždy slouží emailová adresa.
  8. Vaše registrace je dokončena. Přihlaste se do CJ a vyplňte platební a daňové informace na záložce „Account“. Jak to udělat se dozvíte v podrobném postupu, ke stažení níže.

 

Nyní Vám již nic nebrání přihlášení do programů Vámi vybraných inzerentů a můžete začít vydělávat!

Připravili jsme pro Vás kompletní podrobný návod v českém jazyce. Stáhněte si kompletní návod pro registraci publishera do CJ!

 

[:]

The website is operated by webon.cz