Kasa partnerům rozdá bezmála 650 000 Kč jako motivační bonus. Hej.sk téměř 760 000 Kč! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Kasa partnerům rozdá bezmála 650 000 Kč jako motivační bonus. Hej.sk téměř 760 000 Kč!

2010

V roce 2015 stejně tak jako v roce 2014 proběhla zatím nejúspěšnější motivační affiliate soutěž, v největší veřejné affiliate síti VIVnetworks, pro všechny partnery zapojené v affiliate programech Kasa.cz a Hej.sk

Pravidla pro získání motivačního peněžitého bonusu jak u Kasa.cz, tak Hej.sk byly následující:

Stávající partneři (tj. partneři, kteří jsou zaregistrovaní v provizním systému eshopu Kasa.cz v předchozím kalendářním roce) – Partner obdržel speciální roční odměnu v případě, že meziroční nárůst obratu daného partnera byl vyšší, než v předchozím roce. Roční odměna představovala 0,5% z celoročního obratu navíc.

Noví partneři (tj. partner, který se zapojil do provizního systému eshopu Kasa.cz v právě probíhajícím roce) – Nově zapojený partner získal nárok na motivační bonus v podobě peněžité odměny ve výši 0,5% z celkového ročního obratu v případě, že jeho obrat za daný kalendářní rok přesáhl 500 000 Kč.

Partner mohl také získat nárok na peněžitou odměnu 1% z celkového ročního obratu v případě, že jeho obrat za daný kalendářní rok přesáhl 1 000 000 Kč.
Kompletní znění obchodních podmínek najdete na stránkách inzerenta: http://www.kasa.cz/affiliate-obchodni-podminky/

Jaké byly výsledky e-shopu Kasa.cz v číslech

V roce 2015 eshop Kasa.cz rozdělil mezi partnery, kteří měli na motivační bonus nárok celkově 22 293 euro, což je téměř dvojnásobná částka, kterou vyplatil v roce 2014 (11 655 euro).

Podívejme se na procentuální podíl obratu v affiliate programu dle kategorií:

Třetinový podíl na celkové prodejnosti zboží na Kasa.cz skrz affiliate marketing tvoří kategorie „Velké spotřebiče“. Druhou třetinu si téměř stejným dílem rozdělily kategorie „Počítače, příslušenství“ a  „Malé spotřebiče“. Kategorie „Mobilní telefony, navigace“, „Televize, video“ a „Dílna, zahrada + Domácnost“ se na prodejnosti také podíleli nezanedbatelným podílem.

Prodejnost zboží na Kasa.cz skrz affiliate kanál v tabulce:

Jaké byly výsledky e-shopu Hej.sk v číslech

U Hej.sk byl nárůst vyplacené částky motivačního bonusu o hodně markantnější než na Kasa.cz. V roce 2015 eshop Hej.sk rozdělil mezi partnery, kteří měli na motivační bonus nárok celkově 27 959 euro, což představuje více než 4x větší nárůst oproti roku 2014, kde částka vyplacená za bonus činila 6148 euro. Jsme rádi že se tím zhodnocuje naše práce a potvrzuje se tím dominantní postavení affiliate programu Hej.sk na Slovensku.

Podívejme se na procentuální podíl obratu v affiliate programu  e-shopu Hej.sk dle kategorií:

U eshopu Hej.sk, stejně jako u Kasa.cz tvoří bezmála třetinový podíl na obratu kategorie „Velké spotřebiče“. Téměř identický podíl (skoro jednu třetinu) tvoří dvě kategorie a to „Malé spotřebiče“ a „Počítače“. Obdobný podíl na obratu, jako na Kasa.cz si ukrojily kategorie „Mobily, navigace“, „Televize, video“ a „Hobby, zahrada + Domácnost“.

Prodejnost zboží na Hej.sk skrz affiliate kanál v tabulce:

The website is operated by webon.cz