Placements: vyšší efektivita pro nadstandardní spolupráci | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Placements: vyšší efektivita pro nadstandardní spolupráci

placementopportunities

Placements umožňuje partnerům efektivně nabídnout a zrealizovat nadstandardní spolupráci s inzerenty. Cílem je propojení partnera s inzerentem, vedoucí k zajímavým podmínkám a výsledkům pro obě strany.

Co jsou “Placements?

Nástroj umožňující jednoduše a přehledně nabídnout inzerentům volné umístění na vašem webu nebo možnosti nadstandardní propagace, výměnou za zvýšení provize nebo jednorázový bonus. Jde tak prakticky o místo, umožňující v rámci affiliate efektivně propojit nabídku s poptávkou.

Hlavní výhody

Pro partnery Pro inzerenty
  • Jednoduchá možnost nabídnout extra propagaci za extra odměnu
  • Nabídka všem inzerentům nebo pouze vybraným
  • Snadné vytvoření objednávky pro konkrétního inzerenta
  • Inzerent se snadno dozví o možnostech spolupráce
  • Přehled o možnostech zapojených partnerů a hledání nových zajímavých affiliate partnerů pro spolupráci
  • Snadné přijetí a realizace domluvených podmínek

“Opportunities” / Nabídky

V rámci nabídek existují 3 možnosti: jednotlivé umístění, balíček umístění nebo jejich kompletní výčet (včetně ceníku). Vždy zadáte, jakého webu se nabídka týká, pro jaké je období nebo jestli jde např. o kampaň s vánoční tematikou. Nejdůležitější částí je výčet nabízených pozic na webu pro bannery, umístění v newsletteru nebo jestli jde o článek apod.

Neméně podstatnou informací je stanovení případného požadavku na navýšení odměny za nadstandardní propagaci. Ta může být stanovena jako navýšení provize nebo jako jednorázový bonus. Klíčové je zároveň uvedení kontaktních údajů, díky kterým vás inzerenti mohou kontaktovat.

“Insertion orders” / Objednávky

Pokud se s inzerentem dohodnete na využití vámi nabízených možností, můžete vytvořit konkrétní objednávku s již odsouhlasenými podmínkami. Tu může inzerent jednoduše přijmout a lehce uvést v platnost dohodnuté podmínky, v podobě zvýšení provize nebo jednorázové provedení platby.

Zároveň má inzerent možnost k objednávce vložit kreativy požadované partnerem. K těm si pak partner přímo u objednávky bude mít možnost vygenerovat náležitý kód pro nasazení.

Affiliate partner má zároveň možnost sledovat historii plateb v rámci dané objednávky a má přístup k souhrnnému přehledu stavu všech aktivních objednávek. Díky tomu mají obě strany dobrý přehled, kdo komu a za co přesně platí, v rámci užší spolupráce inzerentů a partnerů zajišťujících jejich propagaci.

Inzerent se dozví o možnostech nadstandardní spolupráce a za jakých podmínek jich lze využít. Cílem je zvýšení obratu pro inzerenta, odpovídající odměna pro partnera za vyšší aktivitu a efektivnější propojení inzerenta s affiliate partnerem.
The website is operated by webon.cz