Jak jsme si vedli v roce 2015? | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Jak jsme si vedli v roce 2015?

black

Jak jsme si vedli v roce 2015 v affiliate marketingu? Co se povedlo a jaké byly výsledky?

Na úvod musím přiznat, že rok 2015 byl pro nás ve VIVnetworks.com zatím tím nejlepším. Naši partneři, zapojení do veřejné affiliate sítě, zprostředkovali v e-shopech objednávky s obratem převyšující 1,1mld Kč. Za listopad a prosinec jsme ve veřejné síti vyplatili za každý měsíc přes 8mil. Kč na provizích, což je 100% meziroční nárůst. Výkon naší affiliate sítě rostl celkově o 50% oproti roku 2014. Tím jsme zachovali tempo růstu jako každý rok.

V prosinci jsme v největší affiliate síti vyplatili partnerům přes 8 600 000 Kč, což je dvojnásobek toho, co jsme vyplatiliv prosinci v roce 2014!!!

V únoru jsme založili polskou firmu se sídlem v Krakově a podařilo se spustit 10 programů.

Počet aktivních partnerů v Polsku rychle rostl a do konce roku jsme byli na čísle 1400, na to že jsme začínali z nuly v březnu stejného roku, je to dobrý výsledek.

V průběhu roku jsme postupně otevírali programy nejen v CZ a SK, ale podařilo se spustit programy i v dalších zemích pro Parfums, Footshop, Baťa a další, konkrétně v zemích jako je USA, Kanada, Španělsko, UK, Itálie, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Rumunsko, Portugalsko, Bulharsko, Polsko, Ukrajina.

Dohromady spuštěných zahraničních programu mimo Slovensko máme jako VIVnetworks.com 35.

Postupně se dařilo spustit affiliate programy e-shopům E-commerce Holdingu Jakuba Havrlanta jako je Proděti.cz, Bambino.sk a Bigbrands a uzavřít smlouvu na affiliate program pro Kolonial.cz, který je ve fázi spouštění. Dále máme radost s uzavřením smlouvy na affiliate s Mall.cz, Mall.sk a Mall.hu.

Samozřejmě nesmím zapomenout na několik desítek spuštěných programů v CZ a SK, namátkou Deichmann, Zoot.sk, Parfums.sk, Slevoking, BeateUhse, Kare, Freshlabels, Bibloo, Triola atd.

Tradičně jsme pořádali dvě úspěšné affiliate konference, na kterých vystoupili i zahraniční řečníci, kteří se podělili o své zkušenosti s affiliate v Německu a na Slovensku.

The website is operated by webon.cz