DataAudience - exkluzivní technologický partner | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

DataAudience – exkluzivní technologický partner

Marc Hergenroether_VIV

Představujeme vám exkluzivní spolupráci s velkým technologickým partnerem naší sítě DataAudience.

Kvalitní akvizice je klíčová pro zvyšování výkonnosti programu. V rámci akvizice dělíme publishery do několika kategorií. Našim cílem je více se zaměřit na technologické partnery a lépe vám přiblížit možnosti spolupráce. V rozhovoru vám představíme DataAudience společně s jeho zakladatelem Marcem Hergenrötherem. 

Jak byste představil DataAudience?

DataAudience je agentura pro reklamu řízenou daty se sídlem ve Starnbergu (poblíž Mnichova v Německu). Máme více jak desetileté cenné zkušenosti na trzích východní Evropy, zejména pak se spoluprací s VIVnetworks. Našim klientům nabízíme reklamní kampaně založené na CPA, jako je cílení na publikum, vyhledávání, modelování vzhledu a retargeting. Naše sledování, shromažďování a doručování dat je v souladu s GDPR. Máme návštěvnost z celého světa a pracujeme velmi transparentně a efektivně.

Pro které inzerenty je spolupráce vhodná? Mohou s vámi spolupracovat také menší e-shopy?

Zkoušíme spolupráci se všemi klienty. Nezáleží na odvětví ani na velikosti e-shopu. Pokud, přibližně po dvou týdnech, není výsledek ROI pozitivní, musíme kampaň zastavit. Na straně inzerentů tedy nehrozí žádné riziko. Pracujeme pouze s anonymními údaji. Takže ano, menší e-shopy u nás mohou fungovat, pokud budou klienti chtít.

Jak dlouho trvá implementace a zahájení spolupráce s DataAudience?

Implementace z naší strany trvá přibližně 3 pracovní dny. Pokud chce inzerent začít spolupracovat ještě rychleji, můžeme ho v procesu nastavení upřednostnit.

Nabízíte různé možnosti spolupráce (Prospecting, Lookalike Modeling, Audience Targeting a Retargeting). Jakou formu spolupráce využíváte nejčastěji?

Jak zmiňujete, nabízíme různé možnosti spolupráce. Tou nejpoužívanější je kombinace Retargeting a Lookalike Modelling. Přivádíme tedy do e-shopu novou audienci, ale také retargetujeme uživatele a přivádíme je zpět do e-shopu a posouváme ke konverzi. Rozhodnutí závisí na inzerentovi, jestli ho přidáme do mixu kampaní pro vyhledávání a/nebo cílení na publikum. Máme ovšem také mnoho jednotlivých kampaní, které běží pouze na retargeting. 

Jak probíhá spolupráce na začátku?

Pokud má inzerent zájem, můžeme si nejprve domluvit on-line schůzku, abychom vysvětlili náš obchodní model a DataAudience představili. Jestliže inzerent souhlasí, je dalším krokem zaslání našich pixelů a průvodce implementací. Jakmile jsou pixely u inzerenta implementovány, proběhne testování na naší straně. Když je vše implementováno správně, kampaň nastavíme a spolupráce běží.

Z dlouhodobého hlediska vidím u inzerentů velkou spokojenost. Ráda bych se zeptala, co můžeme z naší strany (VIVnetworks/ inzerenti) zlepšit?

Abych byl upřímný, nic. Se spoluprací s VIVnetworks a jejich inzerenty jsme opravdu velmi spokojení. Jediné, o čem je nás důležité informovat jsou nové bannery inzerenta (nová kampaň, promo), abychom je integrovali do naší kampaně. Je pro nás důležité ukazovat uživatelům aktuální produkty, akce, kampaně atd.

Děkujeme Marcovi za jeho čas a spolupráci.

V případě, že budete mít zájem o spolupráci s DataAudience, požádejte svého affiliate manažera, který vás propojí s Marcem a domluví první nezávislý on-line meeting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The website is operated by webon.cz