Konference o expanzi s affiliate marketingem | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Bezpečná expanze s affiliate marketingem

19.Affiliate Konference

To je téma květnové 19. Affiliate konference, která se koná 11.5. 2022 v Café Louvre na Národní třídě v Praze.

Za jedno květnové odpoledne získají účastníci cenné informace, které e-shopům a affiliate partnerům ušetří čas a peníze s expanzí na zahraniční trhy v celé Evropě.  Na konferenci vystoupí odborníci se svojí osobní zkušeností jak ze Západní tak i Východní Evropy. Mezi ně patří i prezident eCommerce Croatia, který přiblíží e-shopům příležitosti na chorvatském trhu. Dále odborníci z Heureky, recenzní specialisté z Testuj.to, kteří pomáhají e-shopům zvyšovat prodeje prostřednictvím recenzí, Expando, Groupe SEB (Home&Cook, Rowenta, Tefal, WMF, Krups) a další. 

Informace, které pro vás VIVnetworks.com připravuje a zkušenosti, které vám předají, vám pomohou ušetřit čas i peníze. K dispozici vám budou i zkušení regionální manažeři, kteří konferenci doplní o znalosti a postřehy z dlouhodobé praxe. Manažeři budou představovat tyto země: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Belgie, Francie, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Bulharsko.

V postcovidové době přišlo vystřízlivění v podobě klesajících či stagnujících obratů téměř u všech  e-shopů napříč Evropou. Proto od začátku roku všichni marketéři a majitelé e-shopů hledají výkonné, transparentní a bezpečné online marketingové kanály.

Jediným online kanálem, kde se riziko špatně vynaložených nákladů rovná téměř nule, je dlouhodobě affiliate marketing. Již 90 % provozovatelů velkých e-shopů už affiliate provozuje. Podle sezónnosti, nebo situaci na trhu ho směřuje více do zvyšování objemu, do expanze, nebo do zvyšování EBITDA e-shopu. 

Affiliate marketing získal na významu díky jeho obchodnímu modelu – finančnímu odměňování affiliate partnerů (weby, FB skupiny, blogy, účty na soc.sítích) až na základě výkonnosti.

Affiliate marketing za poslední 2 roky získal mimořádnou oblibu díky výkonnostnímu modelu spolupráce. Díky spolehlivé technologii a kvalitnímu affiliate managementu získává e-shop zaručený predikovatelný zdroj objednávek, který nekanibalizuje na dalších zdrojích.

Robert Studený COO VIVnetworks

Největší affiliate síť v CEE trhu, VIVnetworks.com, vykázala za poslední dva roky více jak 100% růst napříč celou Evropou. Affiliate profitoval i díky tomu, že jak v prvním, tak ve druhém roce pandemie mnoho e-shopů alokovalo na affiliate dodatečné finanční zdroje. V plných lockdownech z důvodu převisu poptávky zůstal  affiliate u většiny e-shopů jediným online marketingovým kanálem. 

Další výhodou provozování affiliate programu je hlavně v západní části Evropy získání nezávislosti e-shopů na Googlu, Amazonu, Facebooku a Applu. U nás ve východní Evropě je to významný doplněk – mimo Seznam,Google a Facebook, také ke srovnávačům a marketplace. Z dostupných dat je affiliate schopen generovat objednávky v průměru 8 – 15 % celkového obratu e-shopů a přivádět více než 45 % nových zákazníků.

Program konference

  • Magdaléna Vojtová (VIVnetworks.com) – Trendy affiliate marketingu 2022 a expanze
  • Marcel Majsan (eCommerce Croatia Association) – How croatian people buy online & how to gain their trust
  • Marian Kocián (EXPANDO) – Co nás naučil 1 mil objednávek přes Amazon
  • Michal Slavev (Testuj.to) – Jak si usnadnit expanzi do zahraničí díky recenzím z čech?
  • Ladislav Žižka (Groupe SEB) – „Tahák“ na maďarsky trh: Naše zkušenost s expanzí
  • Michal Vodák (Heureka Group) – Lets marketplace! Současnost a budoucnost e-commerce

Partneři konference

Na našem YouTube jsou k vidění také další zajímavé přednášky, semináře a nahrávky z předchozích konferencí např. z předchozí jarní 18. Affiliate konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The website is operated by webon.cz