Využijte na maximum svůj jeden bio odkaz s Linktree | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Aktuální články, VIVnetworks, Pro partnery

Využijte na maximum svůj jeden bio odkaz s Linktree

CZ Blog _ Využijte na maximum svůj jeden odkaz v biu s Linktree

Mnoho z největších sociálních sítí jako jsou Instagram, X, TikTok a Snap, umožňuje influencerům používat pouze jeden odkaz v jejich bio profilech.

Pro influencery, kteří potřebují propagovat více produktů, služeb a vlastní profilové odkazy, může být možnost jednoho odkazu omezující a problematická. CJ spolupracuje s Linktree jako partnerem. Linktree představuje řešení pro influencery v CJ. Pomáhá jim optimalizovat jediný bio odkaz tím, že vytváří stránku s odkazy na všechny jejich online cíle.

Toto je skvělá příležitost pro influencery v CJ. Mohou rozšířit svůj potenciál příjmů tím, že se propojí s více programy inzerentů pomocí jednoho Linktree.

„Influenceři dnes potřebují žonglovat s udržováním neustále rostoucího seznamu online profilů s čerstvým obsahem a zároveň dosahovat výsledků pro své klienty. Linktree umožňuje co nejsnadněji propojit vaše publikum se všemi těmito lokalitami pomocí jediného odkazu. Nyní s Linktree a spolupráci s CJ, stačí říct svému publiku, aby se podívalo na váš „Linktree v biu“ a buďte si jisti, že je vždy odkazujete na správný odkaz CJ vedle svých ostatních profilů.“

Nick Rizzuto, Strategic Partnerships, Linktree

Přidání odkazů CJ na vaši stránku Linktree 

Nejprve si vytvořte svůj účet! Pokud ještě nemáte účet, jeho založení je snadné a efektivní. Registrace trvá pouze několik minut než se na jejich registrační stránce nastaví váš profil.

Nejprve si vytvořte svůj účet! Pokud ještě žádný nemáte, založení účtu je jednoduché a efektivní – proces registrace trvá několik minut, než se na jejich registrační stránce nastaví.

Jakmile se přihlásíte na svou stránku správce Linktree, budete muset provést následující:

  1. Klikněte na „Přidat nový odkaz“
  2. Přidejte „Title“, což může být název produktu, název značky nebo dokonce kupon/nabídka, kterou má inzerent k dispozici!
  3. Přidejte verzi CJ „Click URL“ tracking kódu z rozhraní CJ nebo pomocí CJ’s Deep Link Generator do sekce Odkaz (kde se nachází linktr.ee/bestpractices).
  4. Odkaz bude přidán na vaši stránku Linktree.

Skvělé funkce s Linktree PRO

Linktree PRO, placená verze služby, poskytuje uživatelům CJ několik dalších výhod, včetně:

Plánování odkazů

Ke svým odkazům můžete přidat data zahájení a ukončení. Namísto ručního publikování nebo odstraňování odkazů na nabídku po skončení nabídky můžete naplánovat, aby se tyto odkazy automaticky objevily nebo zmizely k určitému datu. To je výhodné, protože vám to pomůže propagovat mnoho nabídek pro vaše sledující a zároveň zachovat relevantní obsah vašeho profilu.

Pokud se u inzerenta uskuteční speciální propagace na krátkou dobu. Linktree vám umožní naplánovat „skok“, který dočasně přesměruje každého. A kdo klikne na váš Linktree, na konkrétní odkaz na vámi nastavenou dobu. To je skvělá volba, pokud máte časově omezenou propagaci s konkrétním programem v CJ. Nebo pokud chcete na několik hodin vyzkoušet odesílání odkazů přímo inzerentovi. Jakmile skončí období Leap Link, vaši návštěvníci již nebudou přesměrování na odkaz pro vaši propagaci a znovu uvidí váš celý Linktree.

K jednomu ze svých odkazů můžete přidat efekty, aby zvýšili návštěvnost. Je to skvělý způsob, jak upoutat pozornost návštěvníků na jakýkoliv odkaz, který je pro vás v tu chvíli nejdůležitější.

Další přizpůsobení a analýzy

Linktree PRO také přichází s možností dále přizpůsobit design vašeho profilu a získat přístup k pokročilé analýze, která ukazuje, kolik kliknutí a zobrazení váš Linktree generuje, a také odkud tato kliknutí pocházejí.

Můžete být jisti, že vaše odkazy CJ jsou vždy dostupné vašemu publiku na vašich sociálních kanálech jako jsou Instagram, Twitter, TikTok, Snap a další! Můžete se připojit k milionům influencerů, kteří používají Linktree k posílení svých odkazů a rozšíření jejich publika, když navštívíte Link Tree Guide for Influencers.

LINK TREE GUIDE FOR INFLUENCERS

The website is operated by webon.cz