Publicis Groupe Acquires VIVnetworks | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks, Cj.com

VIVnetworks byl koupen Publicis Groupe pro integraci se CJ.com

Publicis & VIV blog

Zobrazit příspěvek

Skvělá zpráva pro Affiliate marketing v CEE regionu. Klienti VIVnetworks.com mohou od 10.11 2022 získat ještě mnohem víc! Díky integraci naší firmy do CJ, největší sítě pro výkonnostní marketing ve světě.

Je to završení 12 leté spolupráce s našimi kolegy v CJ, kdy klienti mohli využívat jejich skvělou technologii pro své affiliate programy. Všech 1231 eShopů, které máme k dnešnímu dni v síti, získávají ještě lepší support, více možností díky spojení s Publicis Groupe (CJ je součástí jejich skupiny a nyní i VIVnetworks). Jsme nyní součástí technologických týmů, marketingových týmů a týmů pro mezinárodní klienty. Díky naší expertize v CEE regionu (náš tým 50+ kolegů hovoří 16 různými rodnými jazyky) můžeme zajistit nejlepší servis a lokální znalost v jednotlivých zemích CEE. Navíc naši klienti expandující do západní Evropy a dále mají k dispozici podobný tým v každé zemi. Těším se na představení našim klientům nových možností ve zpracování dat, atribuci a další novinky.

Pro naše publishery (partnery) jsme tak zajistili ještě rychlejší support, díky přístupu do backendu CJ platformy. Mnoho věcí teď můžeme vyřešit u nás ve VIVnetworks bez pomoci kolegů v CJ. Můžeme je dále podpořit ve spolupráci s jakýmkoliv klientem CJ, kdekoliv na světě. Dostáváme se k detailnějším informacím o nových možnostech publisherů, kteří jsou úspěšní na jiných trzích a naši CEE partneři se mohou tak inspirovat jak rozvíjet svůj business dle nejnovějších trendů.

V neposlední řadě tato akvizice je skvělá příležitost pro náš tým, který už tak patří mezi světovou špičku (dle slov CJ a jejich srovnání ve světě). Náš tým teď bude procházet školeními na pokročilejší technologie, aby mohl  klientům a partnerům nabídnout vše co je v CJ k dispozici.

Vladan Hejnic, Founder & CEO

###

Píšou o nás

Mam.cz

Mediar.cz

Feedit.cz

Mediaguru.cz

CJ.com

###

Tisková zpráva

Publicis Groupe kupuje českou agenturu VIVnetworks a vytváří největší světové řešení pro affiliate marketing!

VIVnetworks, jedna z největších agentur zaměřených na affiliate marketing ve střední a východní Evropě, se začlení do platformy výkonnostního marketingu CJ komunikační skupiny Publicis Groupe.

Klienti budou těžit z mezinárodně fungující výkonnostní platformy a lokalizovaných důvěryhodných služeb, které pohánějí transformaci obchodu.

Mnichov; 14. listopadu 2022 – Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] dnes oznamuje akvizici české společnosti VIVnetworks, přední affiliate marketing agentury ve střední a východní Evropě. S portfoliem více než 900 klientů z 27 zemí pomáhá VIVnetworks značkám v e-commerce posilovat jejich aktivity v oblasti výkonnostního marketingu k dosažení vyšších prodejů a rychlejšího růstu. Ve střední a východní Evropě i globálně.

Celosvětové výdaje na reklamu v rámci affiliate marketingu činí 14 miliard dolarů a dále rostou. Očekává se, že v roce 2024 dosáhnou 15,7 miliardy dolarů. Affiliate marketing se stále více stává důležitou součástí prodejního ekosystému. Dochází tak k prolínání technologií a partnerství s cílem vytvořit výhodné zapojení do nákupního procesu a podpořit ziskový růst.

VIVnetworks se začlení do CJ, globální platformy výkonnostního marketingu komunikační skupiny Publicis Groupe.

Společně poskytnou největší světové řešení pro výkonnostně orientovaný affiliate marketing. Ve spolupráci s platformami Profitero a CitrusAd, které Publicis Groupe taktéž v nedávné době koupila, stejně jako s jejím řešením pro identitu Epsilon, zvýší tato posíllená kompetence v oblasti affiliate marketingu celkovou nabídku Publicis Groupe v oblasti obchodu (commerce). I proto, že bude pro poskytování personalizované nabídky, odměn a doporučení napříč celou nákupní cestou využívat jejich detailní informace o spotřebitelích a produktech. Díky přístupu Power of One také Publicis Groupe nabídne svým klientům mezinárodně fungující a ověřený přístup k nejlepším službám a technologiím v oblasti affiliate marketingu.

Spojené schopnosti CJ a VIVnetworks vytvoří jedinečné příležitosti pro globální značky a vydavatele k aktivaci a růstu na trzích střední a východní Evropy a současně pomůže těm, kteří z regionu expandují na mezinárodní trhy. Bude také sloužit jako regionální hub „Center of Excelence“ pro inzerenty, vydavatele a agentury, kterým bude poskytovat strategické poradenství prostřednictvím zvláštních týmů zaměřených na data science, produkty, vývoj, rozvoj publisherů a prevenci podvodů. Zároveň dojde k oficiálnímu spojení dvou společností, které vzájemně spolupracují již řadu let a společně vytvářejí oceňované programy v oblasti affiliate marketingu.

VIVnetworks se začlení do nabídky CJ pro kontinentální Evropu. A bude fungovat pod vedením Tobiase Allgeyera (Senior Vice President EMEA) se sídlem v Mnichově. Zakladatelé VIVnetworks Vladan Hejnic (CEO) a Robert Studený (COO) se připojí k výkonnému managementu CJ pro střední a východní Evropu.

Mayuresh Kshetramade, CEO, CJ, řekl:

„Před deseti lety jsme v CJ začali spolupracovat s agenturou VIVnetworks. A využili jsme jejich rozsáhlých zkušeností v oblasti affiliate marketingu ve střední a východní Evropě. S potěšením mohu říci, že tato spolupráce je nadále velice úspěšná. VIVnetworks v tomto regionu nejen že rozvíjela své expertní služby, ale pomáhala zde také formovat celé affiliate odvětví. Nyní se pod jednotnou hlavičkou CJ společnosti VIVnetworks a CJ naplno propojí, aby našim klientům – inzerentům, vydavatelům a agenturám pomohly vítězit v oblasti obchodu s využitím bezkonkurenčních regionálních a globálních znalostí v oblasti výkonnostního marketingu, které jsou podpořeny našimi mezinárodně uznávanými schopnostmi v oblasti dat, technologií a partnerství.“

Vladan Hejnic, zakladatel a CEO, VIVnetworks řekl:

„Integrace VIVnetworks do CJ přináší spojení odborných znalostí. CJ je globální výkonnostní síť a technologická platforma s lokální expertízou po celém světě. Tým VIVnetworks připojením k CJ její kompetence dále posílí a stane se hlavní silou ve střední a východní Evropě, z čehož budou těžit klienti VIV, CJ i globální klienti Publicis Groupe. Vedle schopností CJ nabídnout našim inzerentním partnerům akční přehled o trendech, best-practices a znalostech o lokálních trzích po celém světě získají naši inzerenti prostřednictvím expertních týmů CJ také lepší přístup k know-how Publicis Grupe v oblasti transformace obchodu – například v oblasti data science, produktů, vývoje, rozvoje publisherů a prevence podvodů.“

O Publicis Groupe – The Power of One

Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] je globální lídr v oblasti komunikace. Klientům nabízí komplexní služby od poradenství po realizaci v oblasti marketingové i byznysové transformace. Publicis Groupe je významným partnerem svých klientů při transformaci s cílem posílit personalizaci ve velkém rozsahu. Skupina se opírá o deset expertíz soustředěných do čtyř hlavních oblastí aktivit: komunikace, média, data a technologie. Díky jednotné a pružné organizační struktuře mají její klienti snadný přístup ke všem odborným znalostem na všech trzích. Publicis Groupe má zastoupení ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 96 000 profesionálů.

The website is operated by webon.cz