Vyjádření k situaci společnosti Kulina | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Vyjádření k situaci společnosti Kulina

kulina

Partnerům affiliate programu přinášíme aktuální informace o situaci a fungování firmy Kulina s.r.o.

Vážení partneři affiliate programu Kulina,

 

rádi bychom vás informovali o aktuální situaci firmy firmy Kulina s.r.o. a o dalším fungování této společnosti a affiliate programu.

Kulina s.r.o. byla nucena koncem minulého týdne podat návrh na insolvenci s návrhem na reorganizaci. Dovolte, abychom objasnili, co to znamená pro vás, affiliate partnery, jakožto obchodní partnery společnosti. 

Jak možná již víte, Kulina dlouhodobě hledala vhodného investora/strategického partnera. Vážných zájemců o Kulinu je aktuálně hned několik, nicméně úvěrové zatížení Kuliny už je příliš velké a není nadále ekonomicky udržitelné. Proto bylo pro další fungování společnosti nezbytné podat zmíněný návrh na insolvenci, aby mohlo dojít k částečnému oddlužení a následnému vstupu investora.

Kulina je zavedená značka s velkou hodnotou, téměř desetiletou historií, rozsáhlou a loajální zákaznickou databází. Tuto hodnotu je potřeba v rámci insolvence zachovat, proto internetový obchod Kulina normálně funguje dál ve všech čtyřech zemích, odbavuje zákaznické objednávky, objednává zboží u dodavatelů a udržuje všechny dodavatelské vztahy s dodavateli služeb, které jsou pro hladký chod firmy nepostradatelné. Affiliate program je jedna z výkonnostních taktik, která se společnosti velmi osvědčila a se kterou tak Kulina i nadále počítá. Chod affiliate programu je tedy ve všech zemích zajištěn. Realizované provize vám budou beze zbytku vyplaceny.

Předem děkujeme za podporu a věříme, že toto nepříjemné období bude mít co nejkratší trvání. Se vstupem investora chystá společnost nejen stabilizaci ale i další rozvoj.

Budeme rádi, když u toho budete i vy!

 

Tým VIVnetworks.com

The website is operated by webon.cz