Vratislav Kopp - jak to nepokazit v cílové rovince | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Vratislav Kopp – jak to nepokazit v cílové rovince

vrata_kopp_-_koneference

V krásných prostorách Františkánského kláštera v Praze proběhla 1.10.2015 v pořadí již třetí Emailingová konference, pořádaná naší sesterskou společností VIVmail!

Mimo výborného know-how týkajícího se emailingu, responzivity, případových studií a dalších témat okolo e-mail marketingu, bylo možné odnést si z těchto vydatných témat i něco do oboru affiliate. Na konferenci vystoupilo několik skvělých řečníků, bylo probíráno a diskutováno mnoho zajímavých témat a otázek, občerstvení bylo velmi dobré a v neposlední řadě po celou dobu panovala přátelská atmosféra.

Velmi zajímavá a také pro affiliate velmi využitelná přednáška byla od Vratislava Koppa na téma "jak to nepokazit v cílové rovince". Vratislav je jedním z předních expertů na UX (User Experience) a mluvil především o struktuře a rozložení formulářů na webech, dále o pohledu na formuláře ze strany zákazníka a také o tom, jak a co po zákazníkovi chtít zejména kvůli vyšší konverzi. Krátký rozhovor s Vratislavem si můžete přečíst na blogu VIVmail. Sestřihy z přednášek budou k dispozici během pár týdnů.

The website is operated by webon.cz