Velká letní kampaň s Nakupvakci.cz! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Velká letní kampaň s Nakupvakci.cz!

600x320-velka-soutez

Právě probíhá velká letní kampaň inzerenta Nakupvakci.cz ve spolupráci s deseti předními českými rádii. 1700 brandových a sponzoring spotů každý měsíc, k tomu každý den soutěže o konkrétní hotely a to v každém rádiu!

 

 

Do akce se zapojila rádia Kiss98, Fajn rádio, Rádio City, SPIN rádio, Color, Rádio 1, Sázava, Seejay, Oldies radio a Rádio Vysočina. Tím osloví své posluchače v konkrétních regionech a Nakupvakci.cz tak pofrčí v Praze, Středních Čechách, Brně, Jablonci, Liberci, Karlových Varech a po celé Vysočině.

Spoty v rozmezí 10 až 60 vteřin se budou vysílat šestkrát až jedenáctkrát denně. Dohromady to je 1 700 spotů měsíčně po dobu třech měsíců na deseti rádiích! Navíc se v každém rádiu bude každý den soutěžit o pobyty v konkrétních hotelech.

Rádia dohromady osloví přes 500 000 posluchačů denně. Očekáváme tak nárůst objednávek až o 50 %. A to nejlepší je, že celá kampaň poběží až do 31. srpna! To jsou tři měsíce propagace s opravdu masivní rádiovou podporou.

Všechno hraje propagaci do karet. Máme tu léto, dobu dovolených. Segment cestování se zas dostává do popředí a do toho o Nakupvakci.cz uslyšíte na každém kroku. Tak se zapojte do programu a pořádně se do toho opřete!

 

The website is operated by webon.cz