Statistiky v CJ účtu z pohledu inzerenta | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Statistiky v CJ účtu z pohledu inzerenta

Statistiky v CJ účtu z pohledu inzerenta

Důležitou předností inzerentského CJ účtu je jeho transparentnost! Každý inzerent má ve svém účtu přístup ke všem publisherům, kteří jsou připojeni do jeho affiliate programu.

UPD 2022

Pomocí reportů pak může také sledovat, jak je který publisher výkonný, kolik mu přinesl prodejů, z jakého reklamního formátu, atd. Na výběr má dva reporty –  transakční report a performance report. V jeho horní části si vždy navolí parametry, které chce sledovat – date type, date range, při vyhledávání reportu pro konkrétního partnera např. konkrétní CID Publishera, případně jiné parametry dle zadání Inzerenta.  Přes záložku report options (“nově ikona knihy”) si Inzerent pro každý report poté nastaví již konkrétní záložky/ ukazatele, které v reportu chce sledovat. Ukázky reportů zde:

Transakční report – tento report ukazuje jednotlivé inzerentovy transakce a jejich detaily, jako je např. číslo objednávky, datum uskutečnění, jméno publishera a webová stránka, přes kterou byla transakce provedena, hodnota objednávky a z ní vypočítané provize pro publishera, zda byl použití slevový kód, atd. Proklikem na záložku Commission ID zde Inzerent vidí SKU produktu, zde může obsah objednávky upravovat/stornovat pokud je to nutné. Proklikem přes kontaktní údaje Partnera (CID, Publisher Name, Website) se dostane na kartu Publishera se všemi kontaktními detaily a historii. 

Performance report – na tomto reportu lze vidět jednotlivé publishery a jejich výkonnost jako je např. počet kliků a prodejů, dále jsou zde vypočítány ukazatele jako je konverzní poměr (CR) atd. U každého publishera je zobrazena také celková hodnota objednávek a z nich vypočtené provize a CJ fee. Inzerent si zde opět v záhlaví reportu může zvolit parametry podle kterých se chce na výkon partnera/ účtu podívat – dle links, website, actions, products a časovou osu.

The website is operated by webon.cz