Slevomat končí! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Slevomat končí!

[:cs]

Ke dni 30. dubna 2013 ukončuje inzerent Slevomat svůj affiliate program!

Oficiální vyjádření inzerenta je zde:
„Ukončení souvisí se změnou naší marketingové strategie. Nyní se soustředíme na podporu segmentů, které potřebujeme ze strategického hlediska rozvíjet a právě pro jejich růst jsme zvolili jiné online kanály, do kterých jsme alokovali významnou část marketingových nákladů. Děkujeme partnerům za dosavadní spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v online podnikání.

Pokud jste do tohoto programu zapojeni, chtěli bychom Vás upozornit, že plnou délku platnosti cookies 45 dní lze využít nejdéle 15. března. Po tomto datu bude s každým dalším dnem délka cookies zkracována. Provize budou započítány pouze z transakcí uskutečněných do 30. dubna. Proto doporučujeme 15. března z Vašich stránek reklamu Slevomatu stáhnout a nasadit jiné inzerenty.

Rádi bychom Vám nabídli za Slevomat alternativu pro zobrazování reklamy, a to slevové portály jako je např. Pepa.cz, Nakupvakci.cz a Zapakatel.cz nebo případně eshop Zoot.cz, který může nahradit kategorii Slevomatu Móda a luxus. Zmínění inzerenti stejně jako Slevomat nabízí publisherům vygenerovat si widget a tím zvýšit konverzní poměr. Případně pokud byste měli zájem o jiné inzerenty, jejich seznam naleznete zde.

[:]

The website is operated by webon.cz