Gamehouse - nový inzerent v síti CJ! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Gamehouse – nový inzerent v síti CJ!

[:cs] Gamehouse.cz spustil svůj affiliate program – vydělávejte na prodeji her pro PC, Playstation, Nintendo nebo Xbox, na špičkových RC autech, letadlech a lodích.

Gamehouse.cz je eshop s kamennou prodejnou, s bezmála desetiletou historií na trhu. Patří mezi přední prodejce tohoto sortimentu, poskytuje zajímavé slevy zákazníkům a využívá marketingových akcí za podpory nejvýznamnějších dodavatelů – Sony Czech, Electronic Arts, Nintendo Česká Republika apod. Využívejte předprodeje her, a zajímavých zisků.

Affiliate program Gamehouse nabízí do 30.4. svým partnerům zaváděcí akční provize10 %. Délka platnosti cookie je 45 dní.

Navíc Gamehouse využívá často akční nabídky výrobců her. Například do konce března nabízí cenovou akci s oficiálním názvem Easters Promo od Electronic Arts. 50% sleva na téměř všechna rozšíření pro legendární simulátor lidského života – The Sims 3.

Vybírejte z množství bannerů různých rozměrů, ať již na konkrétní hry či RC modely, tak i na globální propagaci veškerého sortimentu gamehouse.cz. XML Feed na vyžádání.

Ukázky bannerů:


Více informací o affiliate programu Gamehouse naleznete na akviziční stránce: Vydělávejte s Gamehouse.cz.

Pro registrované publishery nabízíme přímý odkaz na podmínky programu v CJ.com: https://members.cj.com?advertiserId=3959142[:]

The website is operated by webon.cz