Jak na úspěšný web? Hlavně nenuťte uživatele moc přemýšlet! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Jak na úspěšný web? Hlavně nenuťte uživatele moc přemýšlet!

[:cs]

Už jen posledních 7 dní zbývá do dalšího ročníku Affiliate konference. Co si o ní myslí e-commerce poradce a programátor Jan Kvasnička a jak si našel svou cestu k affiliate marketingu?

1) Co ve Vás vyvolalo zájem o affiliate? Povězte nám, prosím, něco o Vašich začátcích.

S affiliate marketingem jsem poprvé přišel do kontaktu na akci JetPackWeekend, kde jsem dělal mentora začínajícím start-upům společně s Máriem Roženským. Ten zde affil více představil a mě tento způsob marketingu hodně zaujal, tehdy především z pohledu partnera. Více jsem si ho pak testoval na svém seznamu volných domén, který jsem propojil s affiliate programem společnosti Wedos. Díky tomu jsem začal pomocí affiliate vydělávat první peníze. Překvapila mě jednoduchost a především rychlost nasazení.

2) Na co se zaměřujete teď? Čím se živíte a co Vás na tom baví?

Specializuji se na zvyšování konverzního poměru webu. Navrhuji a testuji webové aplikace s důrazem na přehlednost a použitelnost z pohledu uživatele, ale také na plnění výkonnostního modelu. Pracuji vždy podle hesla „Nenuťte uživatele přemýšlet„. Aktivně také školím a pořádám workshopy na tato témata. Na mém blogu najdete spoustu užitečných a praktických informací. Na mé práci mě baví především možnost něco vytvářet a následně si své myšlenky testovat, zda jsou správné nebo nikoli.

3) Účastnil jste se již několika ročníků Affiliate konference. Co je podle Vás na Affiliate konferenci zajímavé a jaký je podle Vás její přínos?

Velký přínos vidím v možnosti setkání partnerů s inzerenty, které vedou k upevnění vztahů a ke zlepšení celkové spolupráce. Začínající partneři se zde mohou opravdu hodně přiučit, jelikož ti zkušení se kolikrát nebojí pustit své know-how do světa. Je to ideální možnost proniknout více do světa affiliate a vyzkoušet si jej následně v praxi. Úroveň konference je ročník od ročníku lepší a na tomto budou hodně zajímavá jména a přednášky. Moc se na to těším a jsem rád, že jsem byl opět pozván.

 [:]

The website is operated by webon.cz