Haló efekt Dny Marianne! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Haló efekt Dny Marianne!

Halo efekt dny Marienne

Nákupní akce, jakými jsou Dny Marianne nebo např. OnaDnes, vyvolávají u spotřebitelů (a dle statistik zvláště u žen) často nákupní horečku. Jsou to dny, kdy dochází ke zvýšenému nákupnímu apetitu. 

Jarní Dny Marianne 22. – 24. 4. 2022 zvýšily kumulovaně obrat e-shopů v affiliate síti VIVnetworks.com. V porovnání s předchozími 14 dny před akcí o 32 % a návštěvnost o 49 %. Očekáváme, že výsledky další plánované akce Dny Marianne 16.-18.září 2022, budou s blížící se sezónou ještě vyšší.

V minulosti se do akce zapojovaly pouze kamenné obchody, které své vitríny viditelně označovaly. Později se kampaně přesunuly i na internet. Celý e-commerce využívá tyto dny jako příležitost nalákat spotřebitele do e-shopů. Výhodu mají e-shopy, které disponují kamennými pobočkami nebo výdejnami s prodejnou. Většina zákaznic v tyto dny nakupuje s kamarádkami. Po ulicích chodí hloučky žen a dívek, které se v nakupování vzájemě inspirují.

Partneři nesmí v těchto dnech používat slevové kódy, které e-shopy do akce zapojují. Drtivá většina e-shopů však poskytuje pro affiliate partnery unikátní slevové kódy nebo další jednorázové slevy, aby na těchto akcích pomohly e-shopům zvýšit tržby.

Progresivnější e-shopy se do Dnů Marianne oficiálně nezapojují. Využívají však tyto dny ke svým vlastním kampaním a využívají tak nákupní apetit zákazníků.

Díky technologické vyspělosti naší affiliate sítě mohou nastavit e-shopy zvýšenou provizi těm partnerům, kteří přivádějí v tyto dny zákazníky k vyzvednutí zboží na prodejně. Využijí tak další možnosti, jak prodat stávajícímu zákazníkovi další zboží přímo na prodejně. Tento win-win model se využívá v zahraničí hlavně při těchto nákupních akcích, kdy je pravděpodobnost následného doplňkového prodeje na pobočce nejvyšší. Partnera motivuje vyšší provize. Partner přivede klienta na pobočku a e-shop už za další nákup na pobočce partnerovi provizi neplatí.

Affiliate síť a zapojení affiliate partneři jsou připraveni v těchto dnech všem zapojeným e-shopům pomoci k maximalizaci obratů při zachování kladného PNO, ke kterému pomáhá světově nejdokonalejší technologie na affiliate marketing cj.com.

The website is operated by webon.cz