Gorila mobil v síti Commission Junction | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Gorila mobil v síti Commission Junction

[:cs]Do džungle virtuálních operátorů vstupuje Gorila mobil. Zároveň s tím vstupuje i do největší affiliate sítě Commission Junction. Smlouva s VIV NETworks byla již podepsána a tento nový affiliate program bude tedy v nejbližších době spuštěn.

Gorila mobil se svou nabídkou odlišuje od jiných operátorů: obchází zbytečné papírování a láká hlavně na levný mobilní internet. Rádi ho ale budou mít i upovídaní zákazníci – nabízí totiž od 200 Kč měsíčně volání po 2. minutě do všech sítí zadarmo! Podívejte se sami, co dalšího nový virtuální operátor nabízí: http://gorilamobil.cz/tarify

Provizní schéma pro partnery Commission Junction:
Tarif EASY 50,-Kč
Tarif PRO    90,-Kč
SIM zdarma (předplacená karta): 50,-

Do konce roku chce mít Gorila 50 000 zákazníků a v současné době pracuje na zpřístupnění LTE. Gorila hodlá do marketingu napumpovat jen letos 16,5 mil.Kč což jistě pomůže i affiliate partnerům. Zákazník může získat službu pouze online, a to již od 15 let. Jednoduché podmínky, smlouvy bez závazků, různé možnosti dobíjení kreditu. To jsou další benefity nového virtuálního operátora.

Doporučujeme pro stránky s vysokým počtem mladých návštěvníků, cílová skupina 15-26 let. Dále partnerům co mají širokou základnu fanoušků na FB a také emailing partnerům. Při spuštění programu bude k dispozici i slevový kód, takže připravit se mohou i cashbacky a kupónové stránky. Zajímavým doplňkem by mohl být tento inzerent i pro travel affiliate partnery, kteří mohou program propagovat podobně jako cestovní pojištění.

V den spuštění affiliate programu Gorila mobil vás budeme informovat. Již brzy![:]

The website is operated by webon.cz