ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

obrazek_na_blog_-_rozmer_600x300-2

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu:

Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu – 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celkem tak můžete propagovat 60% slevu na autopojištění! Klienty nerozlišujeme do žádných cenových skupin, tudíž pro každého máme připravenou individuální cenu. Propagovat autopojištění můžete na stránce zde, kde se nachází rozcestník exkluzivně pro affiliate partnery. Zde může klient zanechat kontakt nebo si sjednat pojištění rovnou online.

Od září do konce listopadu u nás běží kampaň Náš domov, kde nabízíme 30% slevu na pojištění nemovitosti či domácnosti. Dále také běží kampaň na pojištění odpovědnosti, kde nabízíme 10% slevu! Majetek propagujte zde. Odpovědnost propagujte zde.

Aby to nebylo málo, tak jsme v červnu udělali redesign online sjednávací kalkulačky, kde klient u sebe nemusí mít technický průkaz ani nemusí znát hodnotu svého vozu. Stačí jen znát SPZ auta a vše ostatní automaticky zjistíme na naší straně. Vše je pochopitelně optimalizováno pro mobilní zařízení. Je to bezkonkurenční funkce na trhu, kterou klient získá při sjednání jen u nás. Pro klienta to znamená rychlé a bezbariérové sjednání. Pro partnery více peněz, které můžete vydělávat.

Na závěr pro Vás máme třešničku na dortu! Exkluzivně pro affiliate partnery jsme tak pro všechny naše produkty vytvořili speciální stránky, které slouží jako rozcestníky mezi online sjednáním pojištění a zanecháním leadu. Propagujte tak výše uvedené odkazy na pojištění, kde je možnost zanechání kontaktu, kdy Vám automaticky náleží 3€za lead. Pokud pak na call centru dojde ke smlouvě, náleží Vám dalších 12€. Za jeden lead tak můžete obdržet 15€!

Vydělávejte společně s námi!

ČSOB Pojišťovna & VIVnetworks.com

The website is operated by webon.cz