Affiliate partneři pro cestování 2023 | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Aktuální články, VIVnetworks, Cj.com

Affiliate partneři pro cestování 2023

Blog_ CJ TRAVEL GUIDE 2023

Jelikož se velmi rychle rozbíhá cestovatelská sezóna, rádi bychom sdíleli pár tipů, s jakými inzerenty (affiliate programy) se vyplatí spolupracovat v Travel segmentu v roce 2023 na českém a slovenském trhu:

1. cestovní kanceláře

Když si chce zákazník vybrat kompletní zájezd, jsou tu od toho cestovní kanceláře. Mezi ty hlavní patří Blue-style.cz (CID: 5605390), který nabízí 5% provizi, dále pak Fischer.cz (CID: 5905992) s provizí 4 % za každou online objednávku a to samé vyplácí i EXIMTours (CID: 5906045).

Pro tento rok jsou u zmíněných cestovních kanceláří nejpopulárnější destinace jako Egypt (Marsa Alam, Hurghada), Madeira, Kypr, Turecká riviéra, Tunisko, Korfu, Burgas a okolí, Kos, Zakynthos, Djerba, Varna a okolí, Kréta, Mallorca, Rhodos, Kapverdy, Omán a Spojené arabské emiráty.

Na cestování vlakem nebo autobusem se specializuje dopravce Leo Express (CID: 6130482), který nabízí 5% provizi za prodej jízdenek. Mezi jeho top destinace patří Ostravsko, Praha, Olomouc, Orlickoústecko, slovenské Tatry či polský Krakov. Leo Express provozuje pohodlné nízkopodlažní vlaky s WiFi, klimatizací a vynikajícím občerstvením. Pro věrné zákazníky dopravce nabízí věrnostní program SMILE CLUB s odměnami za cestování.

Na primárně poznávací zájezdy se specializuje CK DAKA (CID: 5006846), která nabízí provizi 6 %. Dopravu zajišťují jak autobusem, tak letecky. Mezi hlavní zájezdy patří Izrael, Řím, Paříž a Budapešť. Z pobytových zájezdů je nejatraktivnější Bulharsko, Řecko, Itálie a Chorvatsko.

Specialistou na Chorvatsko je cestovní agentura InterCroatia.cz (CID: 5765801), která má v portfoliu více než 4 000 objektů po celém pobřeží, od apartmánů až po privátní vily přímo u moře. Při platbě lze využít FKSP, Sodexo, Edenred, Benefity a další. Široký výběr last minute nabídek. Dovolená s mazlíčkem, skupinový pobyt nebo rodinná dovolená? Nic není problém.

2. levné letenky

Novinkou v CJ je affiliate program eSky.cz (CID: 6100840) – portál pro nákup levných letenek, rezervace hotelů, pronájem aut. Společnost působí na trhu již 18 let, na tu dobu postupně expandovala do 50 zemí včetně České republiky a Slovenska. Sdružuje na 1 místě nabídky více než 950 leteckých společností a 1.3 milionu hotelů. Využijte jedinečnou provizi 4 % z ceny každého zakoupeného produktu

Také Kiwi (CID: 4766423) pomáhá zákazníkům vyhledat a zároveň i rezervovat, nebo rovnou zakoupit letenky od různých dopravců. A to včetně těch, kteří navzájem nespolupracují. Díky tomu nabízí Kiwi ceny a spojení, které jiné vyhledávače nevidí a může doporučit zcela jedinečné cestovatelské itineráře. Hlavním účelem dnes již desetiletého provozu portálu je svým inovativním postojem měnit fragmentovaný sektor prodeje letenek. Každoročně Kiwi obslouží více než 10 milionů uživatelů po celém světě. Provize 3 % z ceny každé prodané letenky.

Letenka. Cestování. rogram eSky.cz (CID: 6100840) - portál pro nákup levných letenek, rezervace hotelů, pronájem aut. Společnost působí na trhu již 18 let, na tu dobu postupně expandovala do 50 zemí včetně České republiky a Slovenska.

3. cestovní pojištění

Pro cestování do zahraničí je třeba sjednat mimo jiné i cestovní pojištění, vybírat můžete z následujících nabídek: CSOB.cz (CID: 3278515) s provizí 22 %, Direct.cz (CID: 5812291) s provizí 20.5 %, AXA-assistance (CID: 4697950) s provizí 15 %, CSOB.sk (CID: 5374397) s provizí 10% a GeneraliCeska.cz (CID: 4711521) s provizí 8 %.

4. Booking.com

Stálice mezi rezervačními platformami v Evropě – více než 1 milion ubytovacích možností – od hotelů, přes penziony a apartmány až po vlaky a domy na stromech.

5. VPN služby

Aktivace služby VPN (virtual private network, virtuální privátní síť) jsou dnes již nezbytnou součástí plánování cest moderních cestovatelů.

PROČ? Při cestování se často připojujeme k veřejné Wi-Fi na letištích, v kavárnách, parcích a ve vlacích. Hackeři mohou snadno přistupovat k nezabezpečeným veřejným routerům a sledovat tak vaši online aktivitu. Jakmile se připojíte, mohou infikovat vaše zařízení malwarem a ukrást vaše osobní údaje. VPN skryje vaši IP adresu a zašifruje vaši online aktivitu. Aktivace VPN na vašich cestách je tedy nezbytná, pokud chcete zůstat v bezpečí.

VPN rovněž umožňuje zachovat přístup k webům a aplikacím i v zemích, které pro své obyvatele tento přístup blokují. I v Číně tak budete moci stále přistupovat k západním médiím a webům, včetně Facebooku, Instagramu, YouTube, Netflixu, Twitteru a dalších. Více například zde. Čína není sama: Írán, Vietnam, Kuba a mnoho dalších zemí cenzuruje internet a rozhoduje, k čemu mají jejich občané přístup. S povolenou VPN můžete změnit svou IP adresu, obejít cenzuru a volně se na internetu pohybovat.

V závislosti na zemi, ve které se nacházíte, se ceny letenek, rezervací aut a hotelů mohou lišit. Je to proto, že podniky vědí, že lidé v různých zemích mohou (a budou) platit vyšší částky za určité produkty a služby. Pokud používáte VPN pro cestování, můžete přeskakovat mezi servery v různých zemích a najít nejlepší dostupné nabídky.

Spolupracujte v CJ například s těmito inzerenty:

NordVPN (CID: 6144090) – jeden z nejlépe hodnocených VPN poskytovatelů, provize 40 %, atraktivní promoakce každý měsíc, 30denní garance vrácení peněz, web v angličtině

Norton Secure VPN (CID: 5278714) – web v češtině, 1. rok jen za 999,-, provize 20 %

Surfshark (CID: 6282055) během pouhých 2 let na trhu se tento brand dostal mezi top 3 poskytovatele VPN, řada získaných ocenění odborníků, provize 40 %, web v angličtině)

Inspirujte se i návody na bezpečné cesty do oblíbených destinací jako je Egypt, Turecko nebo Spojené arabské emiráty

6. asistence při problémech s letem

Pokud dojde ke zpoždění nebo zrušení letu, je to vždy nepříjemné. Čím blíže jsme k hlavní sezóně, tím více zpožděných letů můžeme očekávat. Díky nařízení Evropské unie EC 261/2004 mají zákazníci při zpoždění nebo zrušení letu nárok na až 600 € za každého pasažéra za lety z předchozích 3 let. Bez ohledu na cenu letenky. O odškodnění může poškozený zákazník žádat sám přímo u letecké společnosti nebo využít služeb firem, které se na vymáhání daných kompenzací specializují.

Jednou z nich je například AirHelp (CID: 5185191). AirHelp vyřídí reklamaci, od zahájení až po odškodnění, připraví nezbytné dokumenty a podá je za zákazníka. Ten tak ušetří čas a AirHelp si za to účtuje drobný poplatek jen v případě, že kompenzace je zákazníkovi skutečně přiznána. Pokud žádost neuspěje, zákazník nic neplatí. Díky členství v AirHelp+ programu mohou zákazníci navíc získat i další odškodnění za vzniklé náklady, volný vstup do letištních salonků nebo live asistenční službu na chatu.

PROVIZE: 15 % z hodnoty zadané reklamace + 35 % z předplatného Essential a 25 % z předplatného Complete

KUPÓNY: Sleva: 7% na předplatné AirHelp+ (Essential: AHPLUSE7, Complete: AHPLUSC7), platnost do 20.8.2023

7. zavazadla 

Bez pořádného batohu, kufru nebo tašky při cestování se neobejde nikdo, takže nezapomínáme ani na segment zavazadel. Stálicí mezi programy jsou například Bagalio.cz (CID: 5079004) / Bagalio.sk (CID: 5079008) nebo Delmas.cz (CID: 4846352) / Delmas.sk (CID: 5083156). Širokou nabídku kufrů a batohů nabízí také Mall.cz (CID: 4615486) nebo Sportisimo (CID: 5177969). Zavazadla všech druhů v obrovském množství Freshlabels (CID: 4643822) a nemůžeme zapomenout ani na speciálku Fjallraven (CID: 6105897).

Bez z pořádného batohu, kufru nebo tašky při cestování se neobejde nikdo, takže nezapomínáme ani na segment zavazadel. Zavazadla pro cestování.
The website is operated by webon.cz