CJ připravil pro inzerenty, první kolekci konkurenčních srovnávacích dat Competitive Benchmarking | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks, Cj.com

CJ připravil pro inzerenty, první kolekci konkurenčních srovnávacích dat Competitive Benchmarking

Blog _ CJ připravil pro inzerenty, první kolekci konkurenčních srovnávacích dat Competitive Benchmarking

Affiliate marketing lze označit za jeden z nejjednodušších způsobů monetizace návštěvnosti, ale není to směr, ze
kterého těží všichni. Každý ví, že vše má své pro a proti, affiliate marketing nevyjímaje. Nicméně statistiky z roku 2022 jasně ukazují, že tento způsob monetizace získává na oblibě. Nyní navíc můžete být ještě úspěšnější. CJ uvádí na trh na vyžádání první sadu Competitive Benchmarking, soubor dat které inzerentům přinesou mnohem více než doposud.

Bez správných dat se inzerent neobejde

Data jsou velmi důležitá, protože když získáte ta správná, odpoví vám na důležité otázky, utvářejí strategii a přinášejí nové inspirativní nápady. Ale co kdybyste měli na dosah data a informace, které by mohly posunout marketing ještě dále?

Co když data, ke kterým máte přístup, Vám mohou úplně změnit pohled? CJ oznámil spuštění jednoho z  dosud nejpřevratnějších datových řešení: Competitive Benchmarking, dostupného na vyžádání všem inzerentům CJ.

Data, která mění pohled na Affiliate


CJ má dlouhodobě jedinečnou pozici, aby mohl poskytovat tak výkonnou srovnávací analýzu – s tisíci inzerenty ze všech hlavních vertikál a více než 100 tisíci aktivními publishery získává vysoce kvalitní data, která nikdo jiný nemá. Nyní CJ získal velkou příležitost spárovat tento jedinečný zdroj použitelných dat s mimořádně skvělým datovým týmem, který dokonale rozumí klientům a jejich požadavkům. Máte-li nějakou otázku, najdete na ní odpověď

Řešení CJ Benchmarking dokáže identifikovat silné a slabé stránky, příležitosti, hrozby a konkurenční výhody. Tato dynamická data dávají odpovědi na zásadní obchodní otázky, na které  jinde odpověď nedostanete.

Podívejte se na některé z důležitých otázek, na které můžete získat odpovědi pomocí Competitive Benchmarking:

 • Inzerent: Jak si vede můj e-shop v porovnání se stejnou kategorií? Mám lepší výkon v AOV, konverzním poměru nebo tržbách?
 • Publisheři: Jak si publisher A vede v mém programu ve srovnání se spoluprácí jinými  inzerenty v mé kategorii?
 • Druhy publisherů: Jak si vedou moji influenceři v porovnání s jinými inzerenty ve stejné  kategorií?
 • Expanse inzerent: Jaký je můj výkon v různých zemích ve srovnání s konkurencí?
 • Zahraniční zákazníci: Jak si vedou konkurenti na trhu v zemích, kam expandujeme, a jak jsme na tom nyní ve srovnání?
 • Mezinárodní publisheři: Nedávno jsme se dohodli na affiliate spolupráci s vydavatelem s mediálním dosahem na novém trhu. Jaký je trend jeho výkonu ve srovnání s ostatními inzerenty v mé kategorii?
 • Indexovaný růst: Jak rychle roste výkon v určitých regionech nebo s určitými  kategoriemi  publisherů u mých konkurentů? Jak se dá srovnat s mým výkonem?
 • Historická výkonnost: Jak si můj affiliate program vedl rok od roku ve srovnání?
 • Meziroční změny: Jak se ve srovnání s minulým rokem vyvíjí moje kategorie? Byl nárůst výkonu důsledkem sezónních trendů nebo díky speciálním akcím?
 • Srovnání publisherů: Jaké je procento růstu/poklesu v různých typech propagace v mém programu v porovnání s touto dobou loňského roku? Vypadá to jinak u mých konkurentů?
 • Typy zařízení: Došlo k posunu ve výkonu na mobilních zařízeních? Jak se liší trendy zařízení u mých konkurentů?

Jak získat tato důležitá data?

Chcete-li začít, je to jednoduché:

 • Podívejte se na Benchmarking v části Insights v části Advanced Analysis.
 • Vyberte kategorii, se kterou chcete porovnat svůj výkon, vyberte informace, které chcete zobrazit, a způsob, jakým je chcete zobrazit.
 • Zaměřte se na data, jako jsou tržby (Revenue), kliknutí (Clicks), Effective Commission Rate (EPC), Průměrná hodnota objednávky(AOV)  a další.

Můžete si prohlížet data za jakékoli historické časové období, filtrovat data podle publishera, klasifikace (druh, kategorie) publishera, země zákazníka, typů zařízení a prohlížečů a zobrazovat výsledky a grafy s flexibilitou indexace, škálování nebo kumulativních trendů. Tato revoluční novinka Competitive Benchmarking: vám umožní získat náskok před konkurencí. Porovnávejte data a pracujte s nimi,budete mít našlápnuto k úspěchu. Rozhodně je to skvělá příležitost pouze v CJ.com


Autor: volný překlad z blogu cj.com https://junction.cj.com/article/cj-launches-the-industrys-first-on-demand-competitive-benchmarking-suite

The website is operated by webon.cz