Workshop pro CJ partnery je za námi | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Workshop pro CJ partnery je za námi

Minulý měsíc se v našich kancelářích uskutečnil workshop pro CJ partnery, kde jste se mohli dozvědět vše o optimalizaci vašich kampaní a možnostech CJ účtu.

V červnu jsme se sešli v prostorách VIVnetworks na zajímavém workshopu pro CJ začátečníky i pokročilé partnery. Zúčastnilo se 20 posluchačů, mezi nimi známe tváře, ale i nadšení partneři, kteří se se CJ teprve seznamují. Atmosféra byla přátelská, o čemž vypovídala i následná diskuze, do které se všichni se zájmem zapojili.

Mimo jiné jsme si ukázali, jak se pohybovat v transakčních reportech a korekcích, ale i jak se orientovat v product feedu. Představili jsme elegantní řešení, jak získat deep link přes Deep Link Generator a jak přesně se tahle vychytávka od CJ používá. Zkrátka se vypíchlo vše, co partner pro svůj účet nejvíc potřebuje.

Diskuze byla v příjemném duchu, zapojit se mohli všichni bez ohledu na zkušenosti nebo tématiku. Objevovali se nejrůznější otázky od toho, jak poznat deaktivovaného inzerenta, až po návod, jak si vybrat správný program.

Jak to všechno probíhalo, můžete zkouknout v následujícím videu. Partnerům děkujeme za účast a budeme se na Vás těšit na jednom z našich dalších workshopů.

 

youtube://v/euYDil8uci0

 

The website is operated by webon.cz