Využívejte akce eshopů k vydělávání peněz! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Využívejte akce eshopů k vydělávání peněz!

akce

Inzerenti a jejich eshopy často za účelem zvyšování obratů pořádají různé akce (jako jsou výprodeje sortimentu, doprava zdarma, slevové kupony, nebo například narozeniny daného eshopu), které se dají ze strany partnerů využít k propagaci (komunikaci) koncovým zákazníkům.

V dnešním krátkém článku se společně podíváme jak taková akce může z hlediska výkonu dopadnout.

Narozeninový den eshopu Sportobchod.cz

Dne 18.10. slaví eshop Sportobchod.cz narozeniny a tato akce byla opravdu vydařená.

Více než týden před tímto dnem byla akce komunikována na partnery prostřednictvím naší pravidelné rozesílky CJ east s informací, aby se na tento den řádně připravili. Jednalo se o největší akci eshopu, kde mohl koncový zákazník nakoupit zboží s historicky nejzajímavějšími slevami pouze v tento den. Pro tuto akci byla připravená speciální landing page s promo videem, avšak samotný nákup byl možný pouze v den narozenin. Minulý rok v tento narozeninový den eshop zaznamenal přes 3000 objednávek a letos se čekalo ještě více. 17.10 byla na partnery zaslána připomínka o této akci a v CJ byly nahrány speciální bannery. Pak už se jen čekalo jak tento den z hlediska výkonu dopadne.

A zde je výsledek:

Narozeninová akce Sportobchod.cz z hlediska kanálu affiliate a výkonu za jediný den překonala všechny historické rekordy téměř šestinásobně.

Partneři, kteří tuto akci nenechali náhodně si tak přišli na velice zajímavé provize.

Tímto bych chtěl vyzvat naše partnery, aby se na takovýchto, či podobných akcí eshopů podíleli a využili tak jejich sílu ke svému profitu. Není problémem vytvořit individuální materiály pro každého partnera.

The website is operated by webon.cz