Výsledky soutěže Affiliate projekt roku 2017 | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Výsledky soutěže Affiliate projekt roku 2017

logo-02

Historicky první ročník soutěže Affiliate projekt roku zná vítěze. Porota na základě čtyř kritérií ocenila nejlepší projekty. Těmito kriterii bylo šíření vnímání značky inzerenta, přivádění nových zákazníků, originalita a celkové zpracování webu. Přihlásilo se 24 zajímavých projektů, ze kterých odborná porota vybrala tři nejlepší projekty.

Soutěž Affiliate projekt roku jsme založili s cílem zvýšit povědomí o affiliate marketingu v České republice a na Slovensku mezi širokou odbornou on-line veřejností. Chceme ukázat, že affiliate má svou přidanou hodnotu a že na tomto principu fungují originální, zajímavé, kvalitně zpracované a profesionálně spravované projekty.

Na třetím místě se umístil projekt Skrblik.cz, portál který pomáhá uživatelům šetřit. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které pomáhají snižovat každodenní výdaje.

Cenu za Skrblik.cz převzala Lenka Chládková.

Druhé místo obsadilo Lovely.sk, modní galerie, která si za cíl klade změnit vyhledávání oblečení, obuvi a doplňků na inspirativní zážitek. Na Lovely.sk najdete tísice přehledně roztříděných produktů a velkou dávku inspirace pro váš šatník.

A vítězem Affiliate projektu roku 2017 se stal projekt Cestujlevne.com. Cílem Cestujlevne.com je inspirovat okolí k individuálním cestám a objevení dobrodružné povahy člověka. Činí tak pomáháním s nalezením výhodnějších cen letenek, které nejsou běžně veřejnosti dostupné. Za 5 let provozu se okolo projektu vytvořila široká a silná komunita cestovatelů, která dnes z Cestujlevne.com dělá mnohem víc, než jen portál o akčních letenkách. Na webu naleznete skoro tisíc unikátních průvodců destinacemi, letišti a aerolinkami, které pomáhají cestovatelům prolomit strach z informační bariéry.

Cenu za Cestujlevne.com převzal David Eiselt.

Kvůli velkému zájmu a kvalitě všech přihlášených projektů jsme se rozhodli ocenit ještě další dva projekty cenou VIVnetworks.com. Chceme podporovat i menší zajímavé projekty, které jsou pro prostředí affiliate nezbytné. Těmito projekty jsou JakDoKanady.cz, web který pomáhá Čechům, kteří chtějí odjet do Kanady za prací, studiem či na dovolenou, a projekt Potreby-rybarske.cz, který vznikl s cílem ukázat začínajícím affiliate partnerům, že je možné i v dnešní době začít vydělávat pomocí affiliate marketingu v zajímavém segmentu a vytvářet přidanou hodnotu pro inzerenta.

Cenu za JakDoKanady převzali Jana Dyškantová a Martin Rosůlek. 

Cenu za Potreby-rybarske.cz převzal Tomáš Rýdel.

Děkujeme všem přihlášeným projektům a těšíme se na další ročník!

The website is operated by webon.cz