Vyjádření k programům eObuv a Modivo | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Vyjádření k programům eObuv a Modivo

eobuv-modivo

Trochu nešťastně se od affiliate sítě eHub šíří zpráva, že inzerenti eObuv a Modivo končí (nejen u nich). Na základě této zprávy se začali partneři ptát, zda odcházejí i od nás z VIVnetworks? Modivo a eObuv neodcházejí, ale zůstávají a dále s námi spolupráci úspěšně rozšiřují.

Inzerenti eObuv a Modivo se rozhodli ukončit spolupráci se subsítěmi. Naše affiliate síť se nikdy nestaví do pozice subsítě, ale je vždy v přímém kontaktu s inzerentem a aktivně spravuje jeho affiliate program.

Díky tomu můžeme s inzerentem domlouvat speciální akce, ovlivnit výši globální i individuální provize a program zlepšovat. Takové výhody subsíť nepřináší a z dlouhodobého pohledu nemá pro inzerenty a zejména partnery přidanou hodnotu.

Affiliate kampaně eObuv a Modivo v naší affiliate síti zůstávají i nadále, což potvrzuje i affiliate manager pro Polsko Tomasz Jagoda: „S inzerety eObuv a Modivo jsem pravidelně v kontaktu. Potvrdili, že u VIVnetworks zůstávají i nadále a ukončení spolupráce se týká pouze subsítí.“ Úspěšnou spolupráci potvrzuje třeba novým partnerem z Řecka s více jak 40 milionovou měsíční návštěvností, které úspěšně akvizoval v tomto měsíci.

The website is operated by webon.cz