Soutěž v programech 4MyApple, 4MySamsung | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Soutěž v programech 4MyApple, 4MySamsung

Prázdniny se zvolna překlopily do druhé poloviny, ale nemusíte zoufat. I ta druhá polovina bude stát za to se soutěží v programech 4MyApple a 4MySamsung.

Prázdniny se zvolna překlopily do druhé poloviny, ale nemusíte zoufat. I ta druhá polovina bude stát za to se soutěží v programech 4MyApple a 4MySamsung.

3 partneři, kteří přivedou e-shopům v období od 15.8. do 30.9.2014 objednávky v nejvyšší hodnotě, získají hodnotné dárky z e-shopu:

1. Cena: Brašna GOLLA DELTA na tablet či notebook 11,6''

 2. Cena: Stereo sluchátka PURO IPHF3 3. Cena: Voděodolné pouzdro na mobil a doklady EYELEAD

  • Hodnota objednávek pro soutěž se sčítá v obou programech – tj. můžete vsadit jen na 1 kartu, nebo zkusit štěstí v obou programech.
  • Na výhru v soutěži ztrácí nárok partner, který by svého výsledku dosáhl za současného porušení podmínek programů (Program Terms).

E-shopy se dlouhodobě specializují na designové doplňky a příslušenství k telefonům, tabletům a počítačům značky Apple a Samsung. Získejte v programech kromě vysokých provizí (20% z hodnoty objednávky) ještě navíc hodnotné a praktické dárky. K propagaci můžete využít bohatou nabídku bannerů v obou programech. Cookie 45 dní, při objednávce nad 699 Kč doprava zdarma, doručení po ČR i na Slovensko. Přihlaste se do programu: 4MyApple, 4MySamsung Stále pokračuje také letní soutěž v programech Cunami a Nakupvakci o 3 zájezdy.

The website is operated by webon.cz