Příležitost k prodeji tuzemských dovolených a vybavení pro outdoor aktivity po období koronaviru | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Příležitost k prodeji tuzemských dovolených a vybavení pro outdoor aktivity po období koronaviru

prilezitost_k_prodeji

Možnosti propagace v oblasti cestovního ruchu se aktuálně doslova zastavil. Věříme, že situace se co nejdříve změní a bude možnost cestovat alespoň v tuzemsku. Je velice důležité mít na vědomí, že ti, kteří budou připraveni na období po světové nouzi, tedy kdy vláda povolí, alespoň tuzemské cestování, budou mít vystaráno. Začne šílený „hlad“ po možnostech cestovat v rámci Česka, jelikož vláda bude tlačit právě tyto pobyty, aby podpořila domácí ekonomiku.

My jsme připravili pár tipů, které lze nyní propagovat a možnosti, jak se připravit na danou propagaci v oblasti cestování.
Řada cestovních portálů své již zakoupené vouchery prodlužuje. U některých zase platí 12měsíční platnost voucherů a někdo nabízí garanci storna s tím, že peníze převede na kredity, skrze které bude možné si objednat jiný pobyt.

Zde je přehled z affiliate sítě:

ADROP.CZ/SK

 • Nabízí plošné prodloužení zakoupených voucherů o 3 měsíce a 12měsíční platnost nově zakoupených voucherů s garancí prodloužené rezervace.
 • Propagovat můžete slevy na zážitkové dárky plné emocí.
 • Více informací ohledně aktuální situace najdete zde.

 
FIRMANAZAZITKY.CZ

 • Nabízí prodloužení poukazů s platností 15 měsíců místo původních 12.
 • Zdůrazňujeme prodeje online a doručení elektronicky.
 • Propagovat můžete zážitky, které najdete zde.
 • E-shop rozšířil nabídku dárkových poukázek. Důležité informace o poukázkách doporučujeme přečíst zde.

TRAVELKING.SK

 • Propagovat můžete pobyty na Slovensku, které najdete zde.
 • Již zakoupený kupón, který je nutno stornovat, se automaticky vymění za kredity, a za ty je možné nakoupit jiný pobyt.  

HYPERSLEVY.CZ

SLEVOTEKA.CZ

 

SLEVADNE.CZ

 • Nabízí ubytování a pobyty v Česku, které najdete zde
 • Nabízí ubytování a pobyty na Slovensku, které najdete zde.  

ZLAVADNA.SK

 • Nabízí ubytování a pobyty na Slovensku, které najdete zde.

 

Outdoor a příslušenství na cesty:

Obchody s outdoorovým sortimentem se také připravují na situaci po pandemii. Jak už bylo uvedeno výše v článku, pravděpodobnost, že se cestovní ruch bude odehrávat na domácím poli, je vysoká. Po dlouhé karanténě mezi čtyřmi stěnami mnozí zatouží opět vyrazit do přírody. Alespoň budeme mít příležitost opět objevit naši nádhernou krajinu a vše, co nám nabízí. Oblibu si získá například kempování v přírodě nebo výlety do lesů, hor a také k vodě. Každý z nás se už určitě těší také na vůni opékání nebo grilování. K outdooru bezpochyby patří turistika a cykloturistika. V síti máme zapojených několik inzerentů, kteří se už nyní připravují na sezonu.

 

Níže naleznete pár tipů:

4CAMPING.CZ je na trhu už řadu let. Nabízí široké spektrum produktů pro kempování a turistiku. Nabídka je vhodná, jak pro příležitostné turisty, tak pro profesionály, kteří potřebují naprosto perfektní a spolehlivou výbavu.

Doporučujeme propagovat zejména kategorie:

 • Kempovací nábytek – kategorie, která v posledním období zaznamenala nárůst.
 • Karimatky – kategorie je aktuální nejen pro letní sezónu a cestování, ale i pro domácí cvičení nyní.
 • Vybavení – kategorie obsahující přes 3600 položek od sportovních pomůcek na cvičení po houpací sítě a hamaky.
 • Stany – kategorie se širokým výběrem stanů na kempování v lese, nebo plážové stany k jezerům.

Zmínit bychom chtěli určitě také značky ZULU a Pinguin, které vynikají poměrem cena/kvalita. Na značku ZULU jsme pro vás u inzerenta vyjednali zlepšené provizní podmínky (přesné informace obdrží partneři mailingem).

 

DECATHLON.CZ je známý svojí komplexní nabídkou pro všechny typy sportů a tím, že se snaží sport udělat dostupný pro všechny.

Zmiňujeme zejména tyto položky:

 • Sportuj i teď! – kategorie s nabídkou náčiní a cvičebních pomůcek na domácí cvičení.
 • Kempování – v kategorii najdete stany, kempovací nábytek, vybavení na kempování, přístřešky a spacáky.
 • Cyklistika – kategorie s nabídkou cyklistických kol, vybavením, ochrannými pomůckami a příslušenstvím pro údržbu cyklistických kol.

TOP-ARMYSHOP.CZ/SK nabízí vybavení pro každý případ. Kromě věcí na přežití tu najdete karimatky, stany až po šátky, šály a nákrčníky. Na své si přijde každý nadšenec militarií.

Momentálně doporučujeme tyto kategorie:

Nejprodávanější produkty (BESTSELLER):

CESTOVATELSKYOBCHOD.CZ – už podle názvu nabízí kompletní sortiment pro jakýkoliv typ cestování. Tuzemský i zahraniční. Momentálně na e-shopu probíhá výprodej oblečení a doplňků prestižních značek za zvýhodněné ceny.

Doporučujeme propagovat kategorie:

 

Jak vytvořit propagaci?
Z kapacitních důvodů nyní nejsou inzerenti schopni vytvářet bannery na míru. Proto vám doporučujeme využít nástroje, které jsou k dostupnosti online a zdarma, jako je například Canva nebo Photopea. Všechny potřebné bannery ke konkrétním programům a jejich kampaním naleznete v CJ.

Věříme, že vám tento blog pomůže udělat si obrázek o tom, jak se připravit na propagaci cestování i v této nepříznivé situaci. Díváme se na situaci optimisticky a doufáme, že se co nejdříve situace zmírní, a celá naše spolupráce se znovu vrátí do situace, kdy jsou všechny strany spokojené.

The website is operated by webon.cz