PODPORA 2020 | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

PODPORA 2020

navrh_bez_nazvu-2

V průběhu pandemie nového typu koronaviru jsme zaznamenali skokový nárůst partnerů registrovaných do affiliate programů, jak z oblasti větších médií, tak z řad influencerů nebo jednotlivců, kteří spravují své online projekty jako své hobby.

Většina z nich měla potřebu se zapojit do affiliate programů okamžitě a vyzkoušet si tak potenciál svých stránek. Naráželi například na neznalost, jak pracovat s xml feedy, jak pracovat s pokročilými daty nebo jak si zjišťovat která reklama jim konvertuje lépe a která hůře apod. Proto jsme se rozhodli na tuto skutečnost reagovat spuštěním HOT LINE telefonní linky číslo 734 447 050, která bude od této chvíle v provozu každý pracovní den od 8:00 do 16:30h. Cílem je odpovědět partnerům co nejrychleji na jejich dotazy ohledně affiliate marketingu, registrace, technologie, provizí, spolupráce s inzerenty atd.

Dále jsme čekali na okamžik, kdy bude možné spustit živou podporu u nás v pražské kanceláři. Čekali jsme na dobu, kdy už se lidé nebudou tolik bát se osobně potkávat. Kdo bude mít zájem o pomoc s nastavením affiliate marketingu pro svůj projekt, něco mu nebude v affiliate jasné nebo bude chtít jen vědět náš pohled na věc, tak je vítán a rádi mu vše vysvětlíme osobně, a to každý pracovní den od 9 do 17 hodin. Výhodou je, že partner bude mít možnost přímo na místě vyladit svůj affiliate projekt, získat zpětnou vazbu nebo se dozvědět náš názor, kam svůj projekt směřovat dále. Garantem této technické a business podpory je David Hejtmánek (CTO), Natalia Jakubova (Technical Support Specialist) a Robert Studený (CMO). Prosíme partnery, pokud budou mít zájem o tuto službu, aby nás kontaktovali telefonem nebo e-mailem a popsali problém nebo žádost o pomoc. Tak budeme moci zajistit ty pravé odborníky, kteří se mu budou maximálně věnovat.

Věříme, že tato služba přispěje k dalšímu šíření dobrého jména affiliate marketingu.

The website is operated by webon.cz