Monetizujte svůj web pomocí Affiliate | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Monetizujte svůj web pomocí Affiliate

affiliate_marketing

Pro partnera je důležité před vstupem do  Affiliate zvážit, co jako partner mohu nabídnout  inzerentům. Mnoho partnerů naskočí do rozjetého vlaku affiliate marketingu a očekává rychlé výsledky, ale pravdou je, že neexistuje žádné kouzlo, které vám pomůže na vrchol. Stejně jako v jakémkoli jiném podnikání, být úspěšným obchodním partnerem zabere čas a práci a to je důvod proč hodně partnerů končí s affiliate marketingem po prvním nezdaru, protože se na internetu v některých článcích dočte, že affiliate je ideální pasivní příjem. To je nehorázná lež! Kdo chce být v affiliate úspěšný musí být houževnatý a obrnit se trpělivostí.

Začněte od základů

Partnerem se může stát jakýkoli majitel webových stránek nebo tvůrce obsahu. Ten bude propagovat inzerenty na svém webu, nebo platformě, kterou využívá (například Youtube) prostřednictvím textových odkazů, bannerových reklam, nebo i propagací v aplikacinebo sociálních sítích (FB, Instagram, Pinterest).

Tím nejdůležitějším v affiliate marketingu je kredibilní nezávislá technologie třetích stran (to znamená že affiliate technologii nevlastní nebo neovládá inzerent nebo partner), neméně důležité jsou dobré vztahy  s inzerenty, kteří mohou pomoci i začínajícím partnerům vyřešit otázky směřování affiliate projektů partnera. Ve VIVnetworks.com pomáháme partnerům spojit se s relevantními inzerenty, aby mohli rychle a efektivně monetizovat své projekty.

Vytvořte si strategii

Prostředí partnerů v affiliate se neustále se rozrůstá.Denně vznikají desítky projektů, které chtějí partneři monetizovat pomocí affiliate Proto je dobré si položit několik základních otázek:

  • Pro které inzerenty (značky) jsem vhodným partnerem? Mohu propagovat více inzerentů a zasáhnout větší publikum, nebo bych se měl spíše zaměřit na určitý segment a cílovou skupinu zákazníků? Mohu vytvářet zajímavý obsah pro velmi specifické inzerenty?
  • Jaký je můj traffic na webu? Jak je kvalitní? Získám mezi mnoha dalšími partnery zapojených v affiliate dostatečně velké publikum? Mám spíše vracející se návštěvníky webu, nebo mám naopak příliv nových?
  • Existuje mnoho způsobů promování produktů (email, sociální sítě, klasická bannerová reklama, články nebo recenze s textovými odkazy,..). Který je ten pravý pro mě? A především, který bude nejlépe fungovat pro návštěvníky mého webu?

Pro váš úspěch je důležité se nad těmito otázkami zamyslet, vyhodnotit svá data a začít s tou správnou strategií, která vám bude generovat provize. V ideálním případě je dobré kontaktovat se svými otázkami inzerenta nebo naši affiliate síť.

Další kroky

Pokud jste připraveni stát se partnerem v síti VIVnetworks.com, která pracuje na technologii CJ a nekonkuruje svým partnerům v síti, začněte zde. Pokud máte jakékoli další  dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím mailu podpora@vivnetworks.com.

The website is operated by webon.cz