Lepší vyhledávání reklamních formátů | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Lepší vyhledávání reklamních formátů

[:cs]

Záložka Links v publisherských CJ účtech pomáhá, aby vyhledávání reklamních formátů inzerentů bylo jednodušší a méně komplikované!

Karta Links umožňuje omezit vyhledávání podle různých filtrů, jako je např. kategorie, velikost banneru, typ odkazu, jazyk atd. Veškeré filtrování probíhá v postranním panelu. V případě, že kategorie, které CJ poskytuje, nejsou dostatečně vymezené, je místo toho možné použít pole pro klíčová slova, tedy hledání inzerentů podle podobného tématu.

Kromě toho lze hledat inzerenty, kteří nabízejí velice oblíbený Deep Linking, který umožňuje odkazovat na konkrétní webové stránky inzerenta. To může být užitečné, pokud publisher chce, aby jeho návštěvníci byli odkázáni spíše na konkrétní produkt než na obecné domovské stránky inzerenta.

CJ má také speciální filtr pro mobilní optimalizované odkazy. Tyto odkazy jsou poskytovány „Mobile Certified“ inzerenty, kteří splnili trackovací požadavky stanovené Technickými službami CJ.

Reklamní formáty, které publisher vyhledal, jsou všechny uvedeny v abecedním pořadí, ale lze je setřídit podle různých parametrů. Například třídění podle „EPC“ zobrazí nejvýkonější inzerenty, řazení podle „poslední aktualizace“ poskytne nejčerstvější materiál. Publisher si jednoduše vybere parametry pomocí rozbalovací nabídky v pravém horním rohu záložky.

Celkově lze říci, že filtry dostupné v kartě Links v publisherském CJ účtu, skvěle šetří čas při vyhledávání potřebných reklamních formátů. 

[:]

The website is operated by webon.cz