Kariéra: [Technical Support Specialist] | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)

Kariéra: Technical Support Specialist

O společnosti VIVnetworks.com s.r.o.

VIVnetworks.com je lídrem v affiliate marketingu v CEE regionu. V roce 2022 se stala součástí největší mediální agentury na světě Publicis Groupe. Zároveň jsme součástí největší affiliate sítě na světě Commission Junction (CJ.com) a tak služby affiliate marketingu poskytujeme po celém světš pro naše klienty z CEE regionu. Již od roku 2009 pomáháme eShopům získávat objednávky za těch nejvýhodnějších podmínek. Affiliate marketing je nejefektivnější cesta jak eShopy získávají objednávky skrze největší síť partnerů VIVnetworks.com. eShopy platí předem domluvenou provizi až za získanou objednávku. Díky tomuto úspěšnému modelu jsme v roce 2022 realizovali s partnery obrat přes 6 mld Kč našim klientům / eShopům.

Náš tým je velmi stabilní a i přestože v něm pracují převážně mladí lidé do 30 let, tak mnozí z nich u nás pracují již mnoho let. Tým si vytváří rodinou atmosféru, ve kterém se sice usilovně pracuje, ale převládá v něm důvěra, respekt a vzájemná pomoc. Pokud se chcete stát součástí našeho týmu a výše popsané hodnoty jsou vám blízké pak čtěte dále.

Magdaléna Vojtová

Technical Support Specialist

Pro mnohé eshopy a partnery VIVnetworks.com je růst jejich on-line byznysu alfou a omegou jejich budoucnosti. Jako člen týmu VIVnetworks.com se budete přímo podílet na akceleraci toho růstu.

Koho hledáme:

  • empatického kolegu s důrazem na online technologie, který rád komunikuje, je trpělivý a ochotný a umí nalézt vhodné řešení v každé situaci (vysoký standard customer care), výhodou jsou předchozí zkušenosti v zákaznicky orientované oblasti B2B (může být i B2C),
  • má dobré organizační schopnosti – dokáže pracovat samostatně,
  • je schopen komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B2-C1 (podmínka)
  • má základní znalosti v HTML, javascriptu a celkové chápání fungování webových stránek
  • je schopen pracovat s technickou dokumentací
  • nebojí se používat devtools v prohlížeči, a alespoň rámcově rozumí tomu, co ta vidí
  • používání tabulkového editoru pro něj není problém, a když uvidí CSV soubor, tak se nelekne

Denní náplň práce:

  • kontrola funkčnosti XML feedů u všech našich klientů, detekce znefunkčnění sledovacích kódů na straně zapojených e-shopů,
  • kontakt s elitními klienty = nároční klienti a aktivní komunikace s affiliate partnery,
  • řešení příchozích poptávek přes kanály sociálních sítí a systémy el. komunikace (Facebook, chat, e-mail, telefon…)
  • testování funkčnosti trackingu na webech našich klientů
  • identifikování chyb v implementaci měřících kódů a jejich srozumitelný popis a vysvětlení klientovi tak, aby mu bylo jasné co opravit a došlo k úspěšné a co nejrychlejší nápravě
  • důsledné zaznamenávání průběhu a výsledků provedených testů
  • kontrola produktových feedů, typicky XML,
  • sestavování CSV souborů pro import dat do systému na základě dokumentace, nebo vysvětlování klientům jak na to Aktivní komunikace s německou pobočkou na denní bázi (v EN nebo DE)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v extrémně atraktivním oboru
  • jelikož nejsme korporát, nabízíme smysluplnou práci, která pomáhá eshopům
  • plochou strukturu a tým střední velikosti, kde na každém záleží
  • být součástí mezinárodního týmu v kancelářích v centru Prahy
  • možnost práce na HO
  • možnost se učit přímo od lídrů, kteří budují vysoce úspěšný byznys
  • komunikaci s markeťáky z e-shopů a affiliate partnery, kteří staví výkonnostní online projekty i mimo CZ a SK
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování 75,-Kč/den
  • možnost práce na zkrácený úvazek (6 hodin) – vhodné pro rodiče na rodičovské dovolené

Jsme normální šéfové:

Asi budete nejvíce spolupracovat se mnou. Jsem COO a spoluzakladatel VIVnetworks.com. Mluvím přímo a na rovinu, ne každému se to líbí, ale mám výsledky. U mě vždy víte na čem jste. V práci se snažím být maximálně efektivní a to očekávám i od druhých. Jestli jste na tom podobně, tak si budeme rozumět.

Robert Studený

Founder & COO

Abychom vás mohli lépe poznat, pošlete nám své CV a popište nám své prokazatelné výsledky v customer servis nebo v obchodní činnosti a jaké jsou Vaše přednosti. Vše nám prosím zašlete na robert.studeny@vivnetworks.com

Zasláním životopisu udělujete souhlas s tím, aby společnost Vivnetworks.com, s.r.o., zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kdykoli můžete požádat společnost Vivnetworks, s.r.o. o smazání nebo o opravu Vašich osobních údajů.

The website is operated by webon.cz