JAK SI VEDOU AFFILIATE PROGRAMY V NEJVĚTŠÍ AFFILIATE SÍTI? II. | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

JAK SI VEDOU AFFILIATE PROGRAMY V NEJVĚTŠÍ AFFILIATE SÍTI? II.

images

[:cs]Pokračujeme v našem seriálu referování o výkonu jednotlivých programů v síti Commission Junction. Minulý článek se věnoval programu Kasa.cz, nyní bychom Vám rádi představili affiliate program Zoot.cz.

Affiliate program Zoot.cz byl v affiliate síti Commission Junction spuštěn v dubnu 2012. Již od počátku se jednalo o projekt s ambicí být největším e-shopem s módou v ČR.

Po přihlášení do affiliate programu Zoot.cz získáme tyto informace:

Průměrná hodnota EPC za posledních 7 dnů (Earnings per click tj. provize z prodeje přepočtená na 100 kliků) je v tento den 13,80Eur (= 3,80 Kč za jeden klik) a 3-měsíční průměr EPC je 16,26 Eur (=4,47 Kč za jeden klik). Tato veřejně dostupná čísla dokazují, že se jedná o nejlepší affiliate program v oblasti retailu v ČR a SR.

Nové bannery jsou nahrávány průběžně, poslední změny probíhaly v průběhu letošního března. Ze zkušenosti můžeme doporučit  dynamické bannery (widgety), které mají vyšší CTR a konverzi  – získat je můžete zde. Pokud máte zájem o XML feedy je možné kontaktovat nás na podpora@vivnetworks.com o obratem Vám je zašleme.

Pokud srovnáme výsledky z roku 2012 a 2013 od dubna do prosince  hodnotu vyplacených provizí, hodnotu prodejů, počet objednávek počet zákazníků, kteří přišli přes affiliate, pak dostaneme zajímavá čísla. Hodnota provizí se zvedla o 686%, celková hodnota prodejů o 653%,počet objednávek vzrostl o 657% a počet zákazníků, které přivedl affiliate se zvýšil o 1551%.

Z pohledu affiliate partnera můžeme vstup do affiliate programu Zoot.cz jedině doporučit. Obliba e-shopu Zoot.cz rychle roste díky velkému výběru cenově dostupných značek a perfektním službám (možnost vyzkoušení zboží na výdejnách po celé ČR, vracení zboží do 90 dnů zdarma, doprava po Praze do 4 hodin aj.).

Pokud jste již partnerem CJ, zapojit do programu se můžete zde. Nebo se nejprve registrujte do sítě.[:]

The website is operated by webon.cz