Co pofrčí o těchto Vánocích | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

Co pofrčí o těchto Vánocích

new-years-eve-champagne-party-happy-new-year-picjumbo-com

Zeptali jsme se několika inzerentů, co poletí o těchto Vánocích. Zde máte tipy a trendy pro Vánoce 2016 od našich inzerentů Kasa.cz, Zoot.cz a Conrad.cz.

 

Kasa.cz
Mobilní telefony, televize s větší úhlopříčkou, každoroční stálice jsou také notebooky, herní konzole a z příslušenství pak stále populární powerbanky a externí pevné disky. Překvapit mohou tablety, fotoaparáty případně outdoorové kamery, zvláště pak kamery do aut v cenové hladině do 3 tisíc korun. Často se také setkáváme, že si dárek kupuje celá rodina, aby si zvýšili životní komfort. Mezi takové dárky patří praktický pomocník do domu a bytu v podobě sušičky, pračky nebo vybavení do kuchyně. Z neelektro sortimentu potom sázíme na sportovní vybavení, ale pod vánočním stromkem mnoho lidí najde také nové kolo nebo koloběžku. Dále vybavení domu a domácnosti z kategorie dílna a zahrada, v segmentu hraček jednoznačně vede Lego a zapomenout nesmíme ani na chovatele, kteří svým domácím mazlíčkům dopřávají prémiové krmivo.

Zoot.cz
Standartně poletí šaty a s velkým odstupem kabáty.

 

Conrad.cz
Okenní teploměry, programovatelné termostatické hlavice, vyhřívané potahy autosedaček, nabíječky na tužkové baterie, skenery dapozitivů a fotek, ultrazvukové čističky, bezdrátové meteostanice, všechny tyto produkty spadají do TOP 50 nejprodávanějších produktů sezony 2015.

The website is operated by webon.cz