Chyba přihlášení do deeplink generátoru | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Aktuální články, VIVnetworks

Chyba přihlášení do deeplink generátoru

link-symbol_small

Používejte opět deeplink generátor pro generování affiliate odkazů. V Chromu funguje bez jakéhokoli zásahu. Pro Firefox nebo Safari, bude třeba nutné upravit nastavení prohlížeče.

Pokud používáte deeplink generátor pro vytváření affiliate odkazů, pravděpodobně jste v poslední době zaznamenali, že se vyskytoval problém s nemožností přihlášení a tedy i vygenerování nových odkazů.

Odkazy z deeplink generátoru samozřejmě bez problémů fungovaly, ale komplikace byly s rozhraním deeplink generátoru, který získání affiliate odkazů partnerům usnadňuje.

Pro Chrome nyní deeplink generátor opět funguje bez problémů. Ve Firefoxu a Safari je pak nezbytné deeplink generátor zprovoznit úpravou nastavení daného prohlížeče.

Novinkou je nový vzhled a lepší responzivita, díky které jde deeplink generátor snadněji používat na moblních zařízeních.

Chrome

Desktop

Mobil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firefox

Pokud používáte Firefox, je postup následující:

  1. Přejít do Předvolby > Soukromí a zabezpečení (about:preferences#privacy)
  2. Změnit na “Vlastní” / "Custom" a zrušit zaškrtnutí u "Cookies".
  3. Kliknout na “Znovu načíst všechny panely” / "Reload All Tabs".

Safari

Jestliže jste uživatelem Safari, podobě jako u Firefoxu půjdete do nastavení soukromí ve Vašem prohlížeči a zrušíte zaškrtnutí u “Prevent cross-site tracking” a “Block all cookies”.

The website is operated by webon.cz