Byli jsme na #CJFASHIONDAY v Paříži! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Byli jsme na #CJFASHIONDAY v Paříži!

1

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 jsme se jako jediní z východní Evropy zúčastnili mezinárodního eventu „CJ Fashion Day“, který organizovala affiliate síť CJ by Conversant, která je naším exkluzivním partnerem. Jak už název napovídá, vše se točilo okolo módy. Kde jinde se tedy mohla toto událost konat než v Paříži – v Mekce módy!

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 jsme se jako jediní z východní Evropy zúčastnili mezinárodního eventu „CJ Fashion Day“, který organizovala affiliate síť CJ by Conversant, která je naším exkluzivním partnerem. Jak už název napovídá, vše se točilo okolo módy. Kde jinde se tedy mohla toto událost konat než v Paříži – v Mekce módy! Hlavním záměrem bylo spojit módní e-shopy, které mají affiliate program v síti CJ s obsahovými partnery (blogery, youtubery, influencery a jinými content weby) a dát jim možnost domluvit vzájemnou spolupráci, která by zvýšila obrat v rámci affiliate marketingu daných firem. Akce se zúčastnilo asi 80 lidí z různých koutů světa. Účastníci měli možnost domluvit si setkání s dalšími účastníky už několik dní před akcí prostřednictvím mobilní aplikace. Tím pádem již každý dopředu najisto věděl, kdy a s kým se osobně potká a mohl si tak připravit témata k diskuzi.

Event odstartovalo první kolo networkingu a setkání domluvená pomocí výše uvedené aplikace. Následovalo přivítání všech účastníků a přednáška Tobiase Allgeyera (CJ Regional Vice President Germany, France, Nordics, CEE) a Julese Bazleyho (Regional Vice President Southern Europe), která se zabývala aktuálními tématy jako GDPR, specifiky affiliate marketingu a chováním dnešních fashion zákazníků. Po coffee breaku program pokračoval panelovou diskuzí se zástupci e-shopů Stylebob, Luisaviaroma, či myTheresa, a zástupci partnerů jako Influence4you, Lyst a Rewardstyle. Probírala se témata jako je unikátnost obsahu, investice do spolupráce s vhodnými partnery v ten správný čas na základě datových analýz či prodej přes mobilní zařízení a aplikace. Po diskuzi pokračovaly další domluvená setkání mezi účastníky a na konec byla celá akce uzavřena neformálním networkingem, kde se podávaly koktejly a občerstvení.

Za VIVnetworks.com jsem byla na akci vyslaná já (Lora) a Magda. Magda měla na starosti setkání s partnery jako například Stylinkz, Shopcade, Lyst nebo eCentime a dalšími, domlouvala s nimi zapojení do našich mezinárodních programů a představila jim další možnosti užší spolupráce. Já jsem naopak měla na starosti setkání se zástupci e-shopů – konkrétně Sneakernstuff, Newbalance, Luisaviaroma, myTheresa, Laredoute a v neposlední řadě Stylebop.

Účast na této akci byla pro nás velice obohacující a přinesla okamžité výsledky. Můžete se například těšit na otevření affiliate programů pro CEE region pro Stylebop a Laredoute. S ostaními e-shopy zůstává komunikace stále otevřená. Mezinárodně fungující e-shopy se naopak mohou těšit na zajímavé kampaně s velkými zahraničními partnery.

Na tento event jsme přizvali také Honzu Javůrka, zástupce marketingové agentury Unikum, která se stará o aktivity Footshopu a také Johanku Kučerovou, která má přímo ve Footshopu na starost francouzský trh. Díky zapojení Footshopu v síti CJ.com se tak jeho zástupci  mohli přímo setkat se svými partnery, navázat kontakty s velkými obsahovými publishery, kteří ve většině případů působí mezinárodně.

Bylo příjemné potkat se s tolika partnery se kterými jsme dosud komunikovali pouze přes e-maily a poznat je “face to face” a stejně tak se seznámit s inzerenty, osobně si s nimi popovídat a nasměřovat je k otevření svých affiliate programů také pro náš region.

Věříme, že nebudeme chybět ani na dalších podobných akcích, abychom partnerům mohli přinášet stále nové a nové mezinárodní značky k propagaci a inzerentům stále více kvalitních partnerů.

The website is operated by webon.cz