Nová homepage v publisherském CJ účtu

Homepage publisherských účtů sítě Commission Junction prošla grafickou úpravou a je tak nyní mnohem přehlednější!

       

Je rozdělena do pěti částí: Performance Summary, Advertisers, Messages, Tasks a Network stats. Vypadá takto:

Performance Summary je panel, na kterém uživatel může sledovat sou výkonnost za období, které si sám určí - dnes, včera, tento týden, tento nebo minulý měsíc nebo tento rok. Výkon programu je zobrazen v hodnotě provizí, počtu prodejů, leadů a kliků a hodnotách ukazatelů EPC a conversion.

V panelu Advertisers může publisher vidět nově spuštěné programy inzerentů, inzerenty, do jejichž programu je již připojen, z nich potom Top 10 inzerentů generujících uživateli nejvíce provizí a nakonec také doporučené inzerenty.

Dole na stránce jsou pak Messages, kde uživatel nalezne interní zprávy ze systému CJ.

Panel Tasks upozorňuje publishera na nevyřízené nabídky inzerentů, neplatné odkazy, nové transakce atd.
Network Stats ukazuje statistiku v hodnotách ukazatele EPC za tři měsíce a sedm dní.

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Jaké produkty propagovat ve stavu nouze? Slevové akce!

Propagace některých programů může být během pandemie obtížná. Provize u lékáren se mění, některé programy se obnovují. Přinášíme akce, které upoutají pozornost zákazníků. Stejně jako v minulém týdnu vám níže přinášíme nové kampaně a výhody inzerentů, které můžete propagovat. Inspirace je podložena aktuálními konverzními daty napříč e-shopy v affiliate síti VIVnetworks.com

Celý článek
Co promovat ve stavu nouze?

Kvůli epidemii koronaviru a navazujícím vládním opatřením se výrazně změnilo nákupní chování zákazníků. Není ale všechno tak černé, jak to vypadá. Jsou zde segmenty, kategorie a produkty, po kterých je aktuálně vysoká poptávka. Zároveň vám, jako affiliate partnerům hraje do karet i to, že obchody (až na výjimky) jsou zavřené a veškeré nákupy se dějí pouze v online prostředí. Přinášíme konkrétní tipy, jak aktuální situace využít.

Celý článek
Všechny články z blogu