[Získejte nové zákazníky] a více objednávek | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affiliate marketing pro inzerenty

Získejte nové zákazníky a více objednávek

Prodáváte na internetu a chcete navýšit tržby a obrat? Zapojte se do naší sítě a využijte nový prodejní kanál, kde neplatíte za klik ani zobrazení, ale až za zrealizovanou objednávku.

Myslete ve velkém,
očekávejte více

Jsme největší a nejvýkonnější affiliate síť ve střední a východní Evropě. Aktivně spravujeme přes 1 250 kampaní a pomáháme našim inzerentům dosáhnout škálovatelného a dlouhodobého růstu.

NAŠE VÝSLEDKY ZA 12 MĚSÍCŮ

45 %

Průměrně nových zákazníků

3,6 mil+

Počet zrealizovaných objednávek

6,142 mld Kč

Celková hodnota objednávek

Co o nás říkají naši inzerenti?

Vybraní inzerenti zapojení v síti

Sephora-affiliate-program
Answear_gr
zoot
Alza
norton-horizontal-light
Pilulka logo
insportline
hotels
Booking.com affiliate program
Kärcher logo
AboutYou Logo
MALL.CZ
Notino_Logo
Footshop Logo
studio-moderna
Sconto.cz affiliate program
axa
logo_sportisimo

Budujte affiliate, který funguje

PARTNEŘI

Největší portfolio partnerů

Spolupracujte s tvůrci obsahových a recenzních webů, blogů, katalogů zboží, diskuzních fór, ale i youtubery, influencery či dokonce mediálními domy. Aktivně hledáme nové partnery a vzděláváme je v affiliate i online marketingu.

INFLUENCER MARKETING

Contentiamo k vašim službám

Sledujeme aktuální trendy a víme, že influencer marketing je něco, co může vaši značku, zboží i služby vystřelit do nebes. Spolu s Contentiamo tvoříme a spravujeme divizi influencerů, kteří exkluzivně propagují naše inzerenty.

TRANSPARENTNOST

Transparentní affiliate technologie

Technologie CJ.com, kontrolovaná nejvýznamnější světovou burzou cenných papírů, vám zajistí bezpečí před nežádoucími weby a podvodnými praktikami. Nic neskrýváme a vy vidíte v reálném čase jací partneři a z jakých stránek vás propagují.

EXPANZE

Hranice u nás neexistují

Chystáte se expandovat nebo už teď prodáváte na více evropských trzích? Zajistíme vám aktivní správu affiliate kampaní nejen v Česku a na Slovensku, ale díky lokálním affiliate manažerům i na dalších trzích ve střední a východní Evropě.

NÁKLADY

Sami si určíte výši PNO

V affiliate marketingu odměňujete partnery až za zrealizovanou objednávku a je jen na vás, jakou výši odměny si pro své partnery nastavíte. V té je zahrnuto i využití technologie a správa kampaně.

FLEXIBILITA

Flexibilní cíle i výše provizí

Naše technologie vám umožní zvolit si rozdílné provize na zboží dle marží, rozlišit nové a stávající zákazníky i typy partnerů a nastavit až 120 cílů, za které budete své partnery odměňovat.

Jak funguje affiliate marketing?

Novinky na našem blogu

38.týden-Aktuální slevy, kupóny a akce zapojených e-shopů

38.týden-Aktuální slevy, kupóny a akce zapojených e-shopů

Podzimní slevy na celý sortiment! Zapojte se do programů a začněte je propagovat!  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ CJ East Nezobrazil se Vám e-mail správně? […]

37.týden-Aktuální slevy, kupóny a akce zapojených e-shopů

Dny Marianne: slevy na celý sortiment! Zapojte se do programů a začněte je propagovat!  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ CJ East Nezobrazil se Vám e-mail […]