Affiliate konference

15. Affiliate konference, 19.5. od 15:00h, online streaming!

Přednášky zahrnují a) pohled na období pandemie a výkonnostního marketingu, b) SEO co ne/dělat, c) příběh partnerů z různých oborů, které zasáhl korona virus a přednášku inzerenta.
Affiliate je většinou, jediný online výkonnostní obchodní kanál, který e-shopy v nouzovém stavu naplno využívají. V drtivé většině byl a je preferovaným obchodním kanálem na rozdíl od PPC reklamy, která byla některými e-shopy upozaděna.

Připomínky k programu, organizaci a svůj feedback můžete posílat na events@vivnetworks.com.

Registrace, program a více informací na www.affiliatekonference.cz.

 

 

VIVnetworks.com jako leader trhu affiliate marketingu pořádá pravidelné Affiliate konference, na kterých sdílí a dále rozvíjí affiliate know-how a to společně s odborníky ze všech oblastí digitálního marketingu. První konference se uskutečnila na podzim 2011, další pak o rok později. Od roku 2013 jsou organizovány již dvě konference ročně a v tomto trendu chce VIVnetworks pokračovat i nadále. Pro velký zájem se konference koná i na Slovensku. 11. 9. 2019 se uskutečnila již 5. Affiliate konferencia v Bratislave. Více informací zde.

 

14. Affiliate konference se konala v úterý 5. 11. 2019 v Praze.

A další ročník na sebe nenechá dlouho čekat! 

Všechna videa z minulých konferencí ke shlédnutí zde, prezentace ze všech přednášek zde.

 

Reference k affiliate konferenci:

Michal Hanáček
Ředitel společnosti, PILULKA
Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

Tomáš Rýdel
MAFRA a.s.
Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :)

Petr Metela
HP TRONIC, marketing a produkce eTail
Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Skvělá zpráva pro travel partnery, inzerenti hlásí první rezervace pobytů!

Dobrodružství není daleko, stačí se rozhlédnout kolem sebe a začít objevovat krásy naší přírody. Ať už si naplánujete výlet do hor, na chalupu, pod stan nebo do kempu, nezapomeňte si kromě antibakteriálních gelů přibalit opalovací krémy a repelenty proti bzučícím a hladovým hmyzákům. A nezapomeňte myslet i na čtyřnohé parťáky. A kdo jiný vám v tom poradí, no přece naši inzerent z programu PÉČE & ZDRAVÍ.

Celý článek
Všechny články z blogu