Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Affiliate konference

15. Affiliate konference proběhla 19.5. 2020 online !


Přednášky zahrnovaly
a) pohled na období pandemie a výkonnostního marketingu,
b) SEO co ne/dělat,
c) příběh partnerů z různých oborů, které zasáhl korona virus a přednášku inzerenta.
Affiliate marketing je většinou, jediný online výkonnostní obchodní kanál, který e-shopy v nouzovém stavu naplno využívaly. V drtivé většině byl a je preferovaným obchodním kanálem na rozdíl od PPC reklamy, která byla některými e-shopy upozaděna.
Připomínky k programu, organizaci a svůj feedback můžete posílat na events@vivnetworks.com.
Registrace, program a více informací na www.affiliatekonference.cz.


VIVnetworks.com jako leader trhu affiliate marketingu pořádá pravidelné Affiliate konference, na kterých sdílí a dále rozvíjí affiliate know-how a to společně s odborníky ze všech oblastí digitálního marketingu. První konference se uskutečnila na podzim 2011, další pak o rok později. Od roku 2013 jsou organizovány již dvě konference ročně a v tomto trendu chce VIVnetworks pokračovat i nadále.

 

Těšíme se na Vás na 16. Affilite konferenci!

Záznam z 15. affiliate konference najdete zde.
Všechna videa z minulých konferencí ke shlédnutí zde.

 

Reference k affiliate konferenci:

Michal Hanáček
Ředitel společnosti, PILULKA
Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

Tomáš Rýdel
MAFRA a.s.
Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :)

Petr Metela
HP TRONIC, marketing a produkce eTail
Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Letní jízda plná slev

Léto je v plném proudu. Užijte si námi letní jízdu plnou slev! Letní slevy a výprodeje startují, proto jsme vybrali pro Vás ty nejlepší tipy pro Vaše zákazníky.

Celý článek
Oblíbené e-shopy partnerů k propagaci

Jak na dobrou reklamu? Využijte affiliate marketing a poskytněte svým zákazníkům produkty našich e-shopů. Affiliate marketing vám může přinést nové zákazníky, udržet ty stávající, kteří vám mohou zvýšit výnosy. Právě na slevy, kupóny, výhodné akce uslyší vaši zákazníci. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé slevy a výhodné akce, které se vyplatí promovat a jsou oblíbené u našich partnerů:

Celý článek
Všechny články z blogu