Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Affiliate konference

15. Affiliate konference proběhla 19.5. 2020 online !


Přednášky zahrnovaly
a) pohled na období pandemie a výkonnostního marketingu,
b) SEO co ne/dělat,
c) příběh partnerů z různých oborů, které zasáhl korona virus a přednášku inzerenta.
Affiliate marketing je většinou, jediný online výkonnostní obchodní kanál, který e-shopy v nouzovém stavu naplno využívaly. V drtivé většině byl a je preferovaným obchodním kanálem na rozdíl od PPC reklamy, která byla některými e-shopy upozaděna.
Připomínky k programu, organizaci a svůj feedback můžete posílat na events@vivnetworks.com.
Registrace, program a více informací na www.affiliatekonference.cz.


VIVnetworks.com jako leader trhu affiliate marketingu pořádá pravidelné Affiliate konference, na kterých sdílí a dále rozvíjí affiliate know-how a to společně s odborníky ze všech oblastí digitálního marketingu. První konference se uskutečnila na podzim 2011, další pak o rok později. Od roku 2013 jsou organizovány již dvě konference ročně a v tomto trendu chce VIVnetworks pokračovat i nadále.

 

Těšíme se na Vás na 16. Affilite konferenci!

Záznam z 15. affiliate konference najdete zde.
Všechna videa z minulých konferencí ke shlédnutí zde.

 

Reference k affiliate konferenci:

Michal Hanáček
Ředitel společnosti, PILULKA
Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

Tomáš Rýdel
MAFRA a.s.
Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :)

Petr Metela
HP TRONIC, marketing a produkce eTail
Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu