Affiliate čtvrtky | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

Affiliate čtvrtky

[:cs]Pokud vás affiliate marketing opravdu zajímá, uložte si do diáře pravidlo první čtvrtek v měsíci setkání affiláků. Osvěta a setkávání je to dle našeho názoru to nejlepší co můžeme pro #czaffil udělat. Proto podporujeme iniciativu 1. affiliate čtvrtků.

Říjnový vlastně již 2. affiliate čtvrtek proběhne 3.10. 2013 od 19:00 zamluvili jsme prostor v restauraci Potrefená husa na rohu ulic Hybernské a Dlážděné.

V dotazníku, který Mário zveřejnil po prvním setkání vyplynulo, že účastníci velmi ocení vyhlášení tématu předem. Připravili jsme si tedy témata hned dvě: Hledáme partnery a Jak kontrolovat funkčnost affil programu. To ale rozhodně neznamená, že musíme řešit jen tyto dvě otázky.

Kdo za organizováním affiliate čtvrtků stojí? Mário Roženský autor Affilboxu, Petr Baloun provozovatel Affiliate Magazín, Robert Studený a Martin Bětík ze společnosti VIV NETworks.

Historicky první 1. affiliate čtvrtek proběhl 5.9. 2013. Kdy jsme mimo jiné neformálně oslavili 2. výročí aplikace AffilBox a doufáme založili tradici pravidelným střetnutím lidí z oblasti affiliate marketingu.

Přihlásit se můžete na Facebooku: 2. affiliate čtvrtek
[:]

The website is operated by webon.cz