5.Affiliate konference v Praze - Performance is in our DNA!!! | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworks

5.Affiliate konference v Praze – Performance is in our DNA!!!

[:cs]

Jsou za námi čtyři ročníky konference, které pomohly přetvářet trh internetové reklamy. Ten už nikdy nebude jako dřív. Společně s affiliate partnery a inzerenty, již tři roky zasazujeme další a další rány neefektivním formám internetové reklamy. Affiliate marketing se stal nedílnou součástí marketingového mixu stovek firem v ČR a SR. Díky aktivním partnerům a prozíravým inzerentům se daří postupně vytlačovat neefektivní druhy reklamy.

Inzerenti zjišťují, že pokud využívají spolehlivou a přesnou technologii na provozování affiliate marketingu, dostávají cenná, exaktní data o zobrazování své reklamy na portálech, o kterých si až doposud mysleli, že jsou pro ně nepostradatelné. Ukázalo se, že to tak není a že někdy i jednotlivec, který je odborníkem na affiliate marketing může dodávat inzerentovi srovnatelný počet objednávek jako firma, která je na internetovém trhu etablována roky.

Zveme vás na již pátý ročník Affiliate konference, kde vystoupí taková performance esa jako je Petra Větrovská, Jan Kvasnička, Pavel Ungr, Jan Tichý, Ladislav Trpák, Petr Staněk, Vladan Hejnic, Petr Baloun a Tomáš Jagoda. Účast kvalitních speakerů posouvá Affiliate konferenci do TOP performance kalendáře každého specialisty na výkonnostní marketing. Konference  se od tohoto ročníku nesoustředí  pouze na affiliate, ale zasáhne celou performance oblast. Všechny přednášky, stejně jako v minulých ročnících,  budou zaměřeny na jasnou přidanou hodnotu affiliate partnerům a inzerentům, ať už stávajícím tak i začínajícím.

Pojďte se stát součástí silné skupiny odborníků, kteří mění trh staré internetové reklamy na novou a perspektivní…   PERFORMANCE IS IN OUR DNA!!!

Registrace zde, www.affiliatekonference.cz

 

Na 5. Affiliate konferenci vás zve celý tým VIV NETworks, s.r.o., který za tři roky vybudoval v ČR a SR největší veřejnou affiliate síť.  Robert Studený, Vladan Hejnic, Martin Bětík, Petra Justová, Magdaléna Vojtová, David Hejtmánek , Ksenia Novoselova a Jitka Steinerová.

 [:]

The website is operated by webon.cz