3. Affiliate konference v Bratislavě | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

3. Affiliate konference v Bratislavě

3

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci.

Na konci září proběhla již 3. Affiliate konference v Bratislavě, která se věnovala tématům affiliate programů a kvalitní spolupráce mezi inzerentem a partnerem, affiliate v segmentu módy a přišla řeč i na obsahový marketing. Odpolední akce se protáhla do pozních večerních hodin, kdy probíhal networking a afterparty.

Akci zahájil Robert Studený – Founder & COO VIVnetworks.com.

První v pořadí vystoupil Tomáš Jagoda – Business Development Manager VIVnetworks.com Slovakia – s přednáškou o hlavních stavebních kamenech affiliate spolupráce a spouštění affiliate programu.

Gabka Koščová – Content marketing, Copywriting, SEO, Linkbuilding – ukázala jak přistupovat k obsahové strategii, jak a jaké si stanovovat cíle. Vše doprovázela zajímavými příklady a ukázkami z jejích projektů.

Dlouholetý affiliate partner Petr Jurča představil rizika spolupráce s jedním inzerentem. Přednášku plnou reálných dat a čísel následovala podnětná diskuze s účastníky.

Po coffee breaku představil Marek Roszka – Performance Marketing Manager WearCo – globální affiliate program Answear.

Poslední vystoupila Veronika Maronová – autorka webu Modnysvet.sk – se svým příběhem jak začínal web Modnysvet.sk a jak přistupují k affiliate spolupráci.

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci a podnětnou diskuzi o affiliate marketingu. Těšíme se na příště.

Tým VIVnetworks.com
Affiliatekonferencia.sk

The website is operated by webon.cz