15. Affiliate konference je za námi | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
VIVnetworksVIVnetworks

15. Affiliate konference je za námi

obrz

15. ročník affiliate konference proběhl 19. května jinak, než jsme byli doposud zvyklí. Díky novému druhu koronaviru jsme museli zapomenout na tradiční prostory Galerie kavárny Louvre a uspořádat setkání jako online stream. Konferenci sledovalo 184 odborníků z řad affiliate partnerů, e-shopů, agentur a zástupců významných mediálních domů.

Program konference se skládal z pěti přednášek. Hlavní téma bylo shrnutí období nouze a výhody zapojení v affiliate síti VIVnetworks.com, včetně zajímavých dat o nákupním chování během pandemie. Dále přednáška Filipa Podstavce (začíná 17:56) a jeho několik případových studií, které byly zajímavé jak pro e-shopy tak pro affiliate partnery. Přednáška Tomáše Krásného z MALL Pay (začíná 1:29:51), byla mimo shrnutí benefitů z affiliate programu, také obohacena o postřehy ze světa SEO. Jak se vypořádali s pandemií affiliate partneři z různých oborů, zakončily zajímavé přednášky Michala Vávry Cestolino.cz (začíná 2:01:07) a Mery Nagyové Lovely.sk (začíná 2:28:45).

Z konference jasně vyplynulo, že affiliate marketing se stal, zvláště v době pandemie, vyhledávaným obchodním zdrojem objednávek pro e-shopy. Doufáme, že se v září shledáme na affiliate konferenci v Bratislavě nebo opět na podzim v Praze v prostorách Galerie kavárny Louvre.

 

Závěrem bych chtěl velice poděkovat našim dlouhodobým mediàlním partnerům Mediaguru a Affilblog za pomoc při propagaci Affiliate konference.

youtube://v/ipbeMA1lCnc

 

 

The website is operated by webon.cz