Spartoo.sk (SPARTOO Eastern Europe) affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (pondelok - piatok: 8:30-17:30)
Affilate program

Spartoo.sk (SPARTOO Eastern Europe)

Oblečenie a móda

O inzerentovi

Spartoo patří mezi největší evropské online prodejce módy. Specializujeme se na rozsáhlou nabídku známých a oblíbených značek za skvělé ceny. V současné době nabízíme více než 1 600 značek a 100 000 modelů. V naší nabídce naleznete obuv, oblečení, tašky a další doplňky. Můžete si vybrat z nabídky různých stylů těch nejlepších značek, jako je například Adidas, Clarks, Converse, Airstep, Ash, UGG, Timberland, Camper, New Balance, Clarks, Nike a Dr. Martens.

Spartoo poskytuje oblečení pro všechny věkové skupiny (muži, ženy, teenageři a děti). Naše webové stránky jsou uspořádané podle značek i stylu, což usnadňuje jejich prohlížení. Poskytujeme prvotřídní zákaznický servis, neváhejte se na nás tedy obrátit. Díky doručení a vrácení zdarma je váš pár bot vzdálen jen pár kliknutí!

Výhody naší nabídky:

1. Vysoký poměr konverze:

Většina modelů prezentovaných na našich webových stránkách je z nejnovější kolekce značky nebo z jejích bestsellerů, což podporuje vysoký poměr konverze a průměrnou nákupní tašku s poměrně vysokou hodnotou.

2. Rozsáhlá a různorodá distribuční média:

Díky různým distribučním formátům, které máte k dispozici, můžete uživatelům efektivně a komplexně nabídnout naši nabídku: GIF a flash bannery, katalogy produktů, propagační kódy, e-maily, texty… vše, co potřebujete, je k dispozici a umožní vám maximalizovat ziskovost vašich stránek.

 

Podmínky programu:

  • provize 12 %
  • cookies 30 dní
  • SEM na brand není povolen
  • 30 dní session freez (jestliže dojde k prokliku přes jakýkoliv komunikační kanál, není možné po dobu 30 dní alokovat provize affiliate partnerovi i když dojde k prokliku přes affiliate odkaz)

 

Tracking:

  • S2S – NO
  • Universal tag – YES

 

Podmienky affiliate programu

Provízia: 12 % SEM:
Dĺžka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Zľavové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastné kreatívy: Presmerovanie domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz